VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Letër e Hapur

Artistët Diana Ziu dhe Vangjel Toçe letër të hapur regjisores Vera Grabocka: Ne përseri jemi në diktaturë!

By | October 31, 2019

Sesilia Plasari i dërgon Letër të hapur ambasadorit të ri të BE-së, Luigi Soreca

By | October 1, 2018

Letër e Hapur Z. John Bolton,Këshilltar i Sigurisë pranë Presidentit Donald Trump – Zoti Bolton, Hashim Thaçi nuk identifikohet dot me Kosovën! Nga Elida Buçpapaj

By | August 28, 2018

Ajtanga Lubonja Letër të Hapur Erion Veliajt: Më lodhi shteti!

By | March 16, 2017

Ish-e persekutuara politike Ajtanga Lubonja i kërkon ndihmë Ambasadorit Lu dhe krerëve të shtetit shqiptar

By | July 7, 2016

Letër e hapur: Mesila Doda – Post Factum – Po largohem pas përjashtimit “de facto” – Tash është klientelizmi mbret i situatës së re

By | September 26, 2015

Letër e hapur imzot Nolit për autoqefalinë e sotme të rrezikuar – Nga PËRPARIM KABO

By | September 13, 2015

PATOZI JEP ALARMIN – META PO I TERRORIZON ZGJEDHJET

By | June 14, 2015