VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Milosheviçi

Christiane Amanpour në Twitter: Peter Handke mbështetës i Kasapit të Ballkanit s’ka busull morale!

By | October 13, 2019

(Video) Deklarata e javës:Ish-presidenti kroat Stipe Mesić: Në Kosovë nuk mund të realizohen as dëshirat e Milosheviçit dhe as të Vuçiçit !

By | December 2, 2018

Rrëfimi i Nekibe Kelmendit, avokate: Ekzekutimi i Bajramit dhe djemve ndodhi pas mesnate

By | June 21, 2016

Edhe unë jam shqiptar Nga Vaclav Havel

By | May 9, 2016