VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: makth

Analiza e “The Guardian”: “Ndryshimi i kufijve Kosovë-Serbi, spastrim etnik”

By | October 17, 2018

THAÇI ËSHTË I ZËNË ROB?! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | August 7, 2018

Rama reagon për trenin: Vetëm kur ta njohë Kosovën, Serbia do të shpëtojë nga makthi i së shkuarës

By | January 15, 2017

NJË MAKTH I LLAHTARSHËM – Poezi nga VILSON BLLOSHMI

By | March 19, 2016

SHQIPËRINË e dua me gjithë zemrën, shpirtin dhe forcën time – Nga AUREL DASARETI

By | July 19, 2015

KOKA IME VËRSHOI DREJT QIELLIT – Cikël poetik nga JAMES TATE – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | July 18, 2015