VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Klodiana Lala

E nderuar kolege Klodiana Lala, mos prano të bëhesh zëdhënëse e policisë kriminele të shtetit shqiptar! Nga Elida Buçpapaj

By | January 10, 2020

Gazetarja tregon përjetimet në vatrat e tragjedisë: Ekipet shqiptare kanë vetëm uniformën, nuk kanë pajisje

By | December 1, 2019

Dosja 184, Klodiana Lala:Ja pse Prokuroria e Dibrës s’e heton dot

By | August 23, 2019

Përgjimet e ‘Bild’ – Gazetarja: Dosja fle për të paktën tre vite. Arta Marku në këtë çështje është me zero bilanc

By | June 17, 2019

Investigimi i medias italiane: Mafia pjesë e parlamentit shqiptar, ku pastrohen paratë e pista

By | February 10, 2019

Aktualitet Klodiana Lala: Përgjimet janë të vërteta, nuk i trembem dënimit!

By | February 5, 2019

Përgjimi i VOA – “Po hetohem penalisht”, Lala: Burimin nuk e nxjerr

By | February 5, 2019

Vetëdorëzimi i Balilit, gazetarja: Janë pranuar të gjitha kërkesat e tij, nuk e quaj sukses…

By | January 15, 2019

Shitblerja e votës, Lala: Do dalin përgjimet e politikanëve

By | December 27, 2018

Klodiana Lala ia thotë në sy se gënjen, Xhisiela largohet nga studio dhe paralajmëron…

By | October 2, 2018

Shqipëri: Mbi 45 gazetarë kanë kërkuar azil ose nënshtetësi të shteteve të tjera

By | September 4, 2018

Basha: Rama të lërë lotët e krokodilit dhe të gjejë autorët e sulmit mafioz me armë kundër gazetarës Klodiana Lala!

By | August 30, 2018

Klodiana Lala: Sulmi vjen si rezultat i punës time si gazetare

By | August 30, 2018

UGSH: Dënojmë me forcë sulmin me armë zjarri ndaj banesës së gazetares Klodiana Lala

By | August 30, 2018

Sulmohet gjatë natës banesa e gazetares Klodiana Lala, policia jep detajet e para

By | August 30, 2018

Shqipëri: Lufta ndaj narkotikëve. Sfida është jo e lehtë, pohojnë analistët

By | June 3, 2018

Klodiana Lala: Arta Marku ka shkelur Kushtetutën, s’e ka tagrin të vendosë për të emëruarit

By | January 10, 2018

Arta Marku me urgjencë në Shkodër, foshnja kërkon gji

By | December 18, 2017

Klodiana Lala: Edi Rama e ka ditur për trafikun e drogës

By | October 26, 2017

Deklarata e fortë e gazetares: Dy banda me mbështetje politike kontrollojnë qytetin e Elbasanit (video)

By | September 22, 2017

Avioni italian në Ishëm: “Oficerë policie nën hetim për lidhje me trafikantët e drogës”

By | September 19, 2016