VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ilir Meta

Ndryshon Opinioni përfundimtar i Venecias për Metën

By | October 14, 2019

Me ritmet e kcimeve tropojane, kreu i shtetit Ilir Meta pershendet ndjekesit e tij ne FB

By | October 5, 2019

Presidenti Meta publikon letrën dërguar Komisionit të Venecias

By | October 4, 2019

Meta këmbëngul: Zero shkelje të Kushtetutës

By | September 28, 2019

Meta i kërkon qeverisë të ftojë në ndihmë Agjencinë Ndërkombëtare: Me rëndësi ruajtja e qetësisë

By | September 23, 2019

Meta vizitë në Strasburg, takime me drejtues të Kongresit të Autoriteteve Vendore pasi anuluan vëzhgimin e votimeve të 30 qershorit

By | September 17, 2019

“Fenomeni i rrezikshëm i shtetit paralel të propagandës dhe PPP-ve”- Meta flet për axhenda të nëndheshme që kanë kapur për fyti Shqipërinë

By | September 15, 2019

Ndeshja me Islandën- Presidenti Meta jep mesazhin e fortë

By | September 10, 2019

Shkarkimi i Metës – Komisioni i Venecias në Tiranë takon opozitën

By | September 10, 2019

Analistët për VOA: “Nisma për shkarkimin e Metës nuk do të ketë sukses”

By | September 10, 2019

Lubonja analizon tre argumentet e Metës: Pse sot Parlamenti duhet të kishte një komision kryesor për djegien e “Rajshtagut”

By | September 9, 2019

Zëri i Amerikës: Presidenti Meta dëshmon para komisionit hetimor mbi aktet e fundit lidhur me zgjedhjet vendore

By | September 9, 2019

Anulimi i 30 qershorit – Meta: E ka vendosur Gjykata e Strasburgut, jo zgjedhje me 1 kandidat

By | September 9, 2019

Meta: Si ish-student i dhjetorit s’mund të heshtja para votimeve me një kandidat

By | September 9, 2019

“Shpirti i ekipit është gjithçka për fitore!” Meta: Urime ‘Dardanëve’ për fitoren ndaj Çekisë

By | September 7, 2019

“Ka guximtarë që ngjiten lart, pa llogaritur rrezikun në kthim”, kë ‘thumbon’ Meta?! (VIDEO)

By | September 7, 2019

“Mezi pres të kthehem”, Presidenca konfirmon: Meta në Kuvend në 09:59

By | September 6, 2019

Drejtori i DASH në Tiranë, në fokus reformat dhe situata politike

By | September 4, 2019

Deklarata e fortë e Spiropalit: Meta, pjesë e një skenari për destabilizimin e Shqipërisë!

By | September 3, 2019

“Çmimi i dakordësimi mes palëve, mbi 16 mln euro”, Presidenca zbulon shumën marramendëse për rrëzimin e dekreteve

By | September 3, 2019

Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin, ja kur do të merret në pyetje Presidenti

By | September 3, 2019

Meta: Mos lejojmë asnjë sistem totalitar të instalohet në Shqipëri, në çfarëdo forme të tij

By | August 30, 2019

‘Të çlirohemi nga makthi i rikthimit të çdo forme diktature’, Meta mesazh të fortë në Ditën e Viktimave të Stalinizmit dhe Nazizmit

By | August 23, 2019

FOTOT – Presidenti Meta dekoron ambasadoren greke, i pranishëm edhe Janullatos. Ja motivacioni

By | August 21, 2019