VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ilir Meta

“Zhbllokohet” Gjykata e Lartë, Meta dekreton tre kanditatët (Emrat)

By | March 11, 2020

Manifestimi i 2 marsit- Presidenti Meta shpërndan videon: Shqiponjat nga SHBA kthehen në folenë e tyre për Pranverën Kuq e Zi

By | February 29, 2020

(Video) Më 2 mars “I paduruar për t’u bashkuar me ju”, Presidenti Meta me dy gishta lart. Ja mesazhi për shqiptarët

By | February 28, 2020

Aktori Edmond Budina do të jetë në manifestimin kuq e zi të thirrur nga Presidenti Meta

By | February 28, 2020

A do zhvillohet tubimi i 2 marsit nëse koronavirusi vjen në Shqipëri? Përgjigjet Meta

By | February 25, 2020

Ligji për betimin e gjyqtarëve, Meta: Atentat ndaj Kushtetutës, përpjekje për grusht shteti

By | February 17, 2020

VIDEO – “Ndryshimi i kufijve nuk është kurrë zgjidhje”! Meta: Është koha të zgjidhet problemi mes Kosovës dhe Serbisë!

By | February 13, 2020

(Video) Alketa Vejsiu e ka idhull Edi Ramën! Ndërsa Edi Ramës ia ka qejfi ta emërojë Alketa Vejsiun presidente në vend të Ilir Metës! Nga Elida Buçpapaj

By | February 9, 2020

Meta thirrje Izraelit: Njihni Kosovën si shtet të pavarur

By | January 25, 2020

Presidenti i Izraelit pret Metën: Shembulli i popullit shqiptar për shpëtimin e hebrenjve, model unik për të gjithë botën

By | January 22, 2020

Meta homazhe tek memoriali i Ibrahim Rugovës: Historia e re e Kosovës ka në themel veprën e ndritur të Presidentit

By | January 19, 2020

Presidenti Meta kthen në Kuvend paketën anti-shpifje

By | January 12, 2020

VIDEO – Presidenti Meta publikon në anglisht akuzat kundër Dvoranit

By | December 20, 2019

Presidenti i shqetësuar – Kambana alarmi: Nga përkeqësimi i lirisë së medias te politika e përçarë artificialisht

By | December 20, 2019

EMRAT- Ja kur do të betohen te Presidenti Meta 8 prokurorët e SPAK

By | December 13, 2019

“Merrni në dorë fatin e atdheut”, Meta kujton ‘8 Dhjetorin’ me këtë video-mesazh për tërmetin tragjik (video)

By | December 8, 2019

Takimi me Albin Kurtin dhe Isa Mustafën, Presidenti Meta jep detaje nga biseda

By | December 5, 2019

Meta falënderon Kosovën: Themelet e solidaritetit mbarëshqiptar janë më të forta se kurrë

By | December 4, 2019

Presidenti Meta kërkon ndihmë me forca xheniere dhe ekipe emergjence, zbardhet telefonata me kryeministrin në Kosovë

By | November 26, 2019

Bilanc tragjik nga tërmeti- Nxirret një tjetër trup i pajetë, zyrtarisht 4 viktima

By | November 26, 2019

Presidenti Ilir Meta paralajmëron tubim për “Dialogun me Shqipërinë”. Zgjedh datën simbolike

By | November 24, 2019

“Populli shqiptar të vendosë nëse do të rikthehet në diktaturë”- Meta kërkon referendum

By | November 22, 2019

DOKUMENTI- Meta shpall ‘non grata’ në Presidencë ambasadorin e OSBE: Vuri në diskutim dekretin për 30 qershorin dhe u tregoi gishtin shqiptarëve

By | November 18, 2019

Presidenca: Brenda javës nxjerrim videon. Prova përvëluese jo vetëm për Dvoranin, por edhe zyrtarë të tjerë

By | November 17, 2019