VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Romeo Gurakuqi

Mbi caktimin e kufirit ndërmjet Shqipërisë dhe Greqisë – Nga ROMEO GURAKUQI

By | October 23, 2018

Rilindja e vështirë e konservatorizmit politik në Shqipëri – Nga ROMEO GURAKUQI

By | October 2, 2018

Kryeministri si gjykatës, prokuror dhe shkelës ligji – Nga ROMEO GURAKUQI

By | September 30, 2018

A do guxojë zonja Arta Marku të hetojë ata që hynë pa asnjë mandat në Postën e Policisë – Nga ROMEO GURAKUQI

By | September 30, 2018

Deputeti Romeo Gurakuqi kërkesë Keshillit Bashkiak te Malesise se Madhe: Mos lejoni shkatërrimin e perlës nayrore lugines se Lumit te Cemit ne Selce!

By | September 25, 2018

Ata janë të vendosur për ta vrarë shpresën dhe jetën e Shkodrës! – Nga ROMEO GURAKUQI

By | September 2, 2018

Tiranë: Studiuesit komentojnë nostalgjitë e diktaturës dhe ndikimin tek e sotmja e shoqërisë

By | August 22, 2018

Romeo Gurakuqi: Territori nga Tamara në Vermosh dhe nga Tamara në Vukël, i harruar dhe i braktisur nga Qeveria Rama

By | August 19, 2018

Romeo Gurakuqi: Ministria e DAMIAN GJIKNURIT: e vendosur të shkatërrojë pasuritë natyrore të Tamarës dhe Selcës në Kelmend

By | August 19, 2018

Çështja e kufirit tokësor mes Shqipërisë dhe Greqisë – Nga ROMEO GURAKUQI

By | August 15, 2018

Dorëheqje dhe zgjidhje politike – Nga ROMEO GURAKUQI

By | July 23, 2018

Në përkujtim të figurës së ish-Kryetarit të Kuvendit të Shqipërisë, Pjetër Arbnori – Nga ROMEO GURAKUQI

By | July 19, 2018

Deputeti Gurakuqi: Në Pukë klima e terrorit socialist mbi popullsine civile te paangazhuar politikisht, ose opoziten demokrate!

By | July 13, 2018

Deputeti Gurakuqi: Diktatori ndalon hyrjen ne Teatrin Kombetar te punonjesve dhe aktoreve !

By | July 7, 2018

Studim: E vërteta historike e problemit të Çamërisë në vitet ‘44-‘45 Nga Romeo Gurakuqi

By | July 6, 2018

Grushti i Shtetit, i drejtuar prej Kryeministrit të vendit, duhet të marrë fund Nga Romeo Gurakuqi

By | July 6, 2018

Deputeti Gurakuqi kerkon qe Legjislativi te zgjidhe me se pari Çeshtjen e Gjykates Kushtetuese

By | July 4, 2018

Deputetët e PD: Punimet në shesh përmbytën Bibliotekën Kombëtare, 20 milionë euro s’mjaftuan për kanalizimet

By | June 27, 2018

Ju që nuk keni lidhje me mëkatet e Kupolës Socialiste – Nga ROMEO GURAKUQI

By | June 27, 2018

Romeo Gurakuqi: Delegacionin shqiptar ne Strasburg e perbejne pinjollet e familjeve qe per 50 vite burgosen dhe vrane te gjithe europianistet e ketij vendi

By | June 26, 2018

Romeo Gurakuqi: Edi Rama ka vendosur ta bëjë karrrieren politike duke e hedhur Republikën në kaos dhe kombin ne shperberje!

By | June 21, 2018

Botohet studimi “Shqipëria dhe Tokat e Lirueme 1939 – 1946”

By | June 7, 2018

Grabitja e publikut përmes pushtetit – Nga ROMEO GURAKUQI

By | May 22, 2018

Kalorësi që po rrokullis Shqipërinë – Nga ROMEO GURAKUQI

By | April 26, 2018