VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjermani

SHBA njoftojnë plane për tërheqjen e 12 mijë trupave nga Gjermania

By | July 29, 2020

Reuters: Coronavirus ndan të dashuruarit, miqtë në zonat kufitare zvicerane-gjermane Nga John Miller

By | April 6, 2020

Mjeku nga Berlini: 90 për qind e pacienteve në Gjermani e kaluan COVID-19 pa trajtim spitalor

By | March 17, 2020

SHBA paralajmëron zhvendosjen e trupave nga Gjermania në Poloni

By | August 9, 2019

Gjermani, greva e personelit të sigurisë shkakton kaos në aeroporte

By | January 15, 2019

Këndi i humorit: Po zhvilloheshin garat e hedhjes nga trampolina, në sfidë ishin italiani, gjermani dhe shqiptari

By | January 8, 2019

Shoqata SHSHGJ “Bekim Berisha – ABEJA’’organizon për të katërtin vit rradhas “Darkën e Lamës”

By | October 29, 2018

Këndi i humorit: Po lavdërohen greku, italiani, gjermani, francezi dhe shqiptari

By | July 29, 2018

Meksika shtang kampionët e botës në ndeshjen e parë

By | June 17, 2018

613 kg kokainë në Portin e Durrësit – U lajmërua nga agjensitë e huaja

By | February 28, 2018

Hakerët rusë e pranojnë se janë duke ndërhyrë në zgjedhjet gjermane në kohë reale

By | September 24, 2017

Cavusoglu sfidon autoritetet gjermane; mban takim me votuesit

By | March 7, 2017

Serbia i ka kërkuar Zvicrës, Turqisë, Gjermanisë etj t’i mbrojnë ambasadat e tyre nga “shqiptarët terroristë”

By | January 12, 2017

Këndi i humorit: Ishin shumë shokë Gjermani, Amerikani, Shqiptari

By | December 31, 2016

Gjermani, 921 sulme ndaj shtëpive të refugjatëve

By | December 29, 2016

Gjermani: Policia bastis xhami e banesa – qeveria ndalon grupin islamik

By | November 15, 2016

Gjermania refuzon azilkërkuesit – 68 549 janë shqiptarë të Kosovës

By | October 24, 2016

Kërcënohet Adriatik Llalla, kryeprokurori detyrohet të largojë familjen nga Shqipëria

By | September 24, 2016

LDK shpall zgjedhjet në Degën e Gjermanisë, Mustafa tallet me Gërvallën:

By | May 28, 2016

Jep dorëheqjen shefi i Agjencisë së Zbulimit në Gjermani

By | April 27, 2016

Në Gjermani kërkohet që në xhami të flitet gjermanisht

By | April 13, 2016

Zëri i Amerikës: Plan i ri për Sirinë

By | February 12, 2016