VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: liria

Aktori Edmond Budina do të jetë në manifestimin kuq e zi të thirrur nga Presidenti Meta

By | February 28, 2020

Zhurmshëm me të pabesët – Nga Aurel Dasareti*

By | October 5, 2019

Më 13 gusht 1863 u nda nga jeta piktori i shquar francez Eugène Delacroix

By | August 13, 2019

Çfarë (çka) iu duhet me urgjencë ose emergjencë shtetit dhe popullit të Kosovës…? – Nga AGRON SHABANI

By | February 2, 2018

Krenar për bashkëqytetarët e mi – Nga ROMEO GURAKUQI

By | June 27, 2017

Intelektualët dhe kriza shoqërore e shtetërore e Kosovës -Nga Fahri Musliu

By | November 13, 2016

(Video)Papa në Poloni: Gjon Pali II, kujtesa historike, liria e fesë, ndihmë emigrantëve!

By | July 27, 2016

Donald Lu & Romana Vlahutin – Dy heronj të kohës sonë! Nga Elida Buçpapaj

By | July 22, 2016

Liria dhe Çlirimi, dy zogjtë e shqiponjës

By | April 27, 2016

La Liberté – Liria – Poemë nga PAUL ELUARD – e shqipëroi ELIDA BUÇPAPAJ

By | January 17, 2016

Aforizmi i ditës 10 dhjetor 2015

By | December 10, 2015

Jens Stoltenberg: Dhuna dhe violenca kurrë nuk do ta fitojnë betejën kundër demokracisë dhe lirisë!

By | November 14, 2015

Ne jemi me Francën ! Ne jemi Franca! Nous somme la France !

By | November 14, 2015

POPULLI TIM – Poezi nga ESAD MEKULI

By | July 9, 2015