VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjenerali

“Le Monde” sugjeron Kadarenë, lista e 100 romaneve më të mirë

By | July 11, 2019

Më 22 nëntor 1890 lindi Charles De Gaulle, gjenerali që u bë mishërim i emrit të Francës

By | November 22, 2018

Parashutimi i gjeneralit! – Nga Artan Fuga

By | October 28, 2018

Intervista – Gjikë Çako: Ju rrëfej divorcin para pushkatimit dhe amaneti i gruas së Hito Çakos

By | August 30, 2017

Dunford: Lufta me Korenë Veriore do të ishte “tmerrshme”, por jo e “paimagjinueshme”

By | August 17, 2017

Zbulohet dokumenti për Kadarenë, Mehmet Shehu: Jepini zgjidhje “Gjeneralit”

By | August 10, 2017

Publikohet korrespondenca – Sokrat Plaka: Të mos u jepet vizë Michel Piccolisë dhe grupit të xhirimit të “Gjeneralit…”

By | August 1, 2017

Gjeneral Hysen Arapi: Përpëlitjet e fundit të atyre që e deshën PD-në për t’u pasuruar me soj e sorollopin e tyre

By | June 28, 2017

O hero i Kosovës,Serbia të burgos e arreston, sepse nuk ka kush të mbrojë! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | January 9, 2017

Kush është Gjenerali James Mattis

By | December 6, 2016

Fillon sulmi për rimarrjen e Mosulit

By | October 17, 2016

KRYE-GJENERALI AMERIKAN MARK MILLEY PARALAJMËRON RUSËT: DO T’JU GODASIM AQ RËNDË SA NUK JENI GODITUR KURRË MË PARË… Nga KOLEC TRABOINI

By | October 14, 2016

Po tani, të lënça Zotin?! – Tregim i jetuar nga PËRPARIM HYSI

By | July 12, 2015