VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: BIRN

Thaçi me njerëzit e tij lobuan për të ndarë Kosovën – Nga Jeta Xharra

By | June 11, 2020

Si nisën përgjimet për blerjen e votave në Dibër dhe çfarë paralajmëroi Zëri i Amerikës pak muaj më parë

By | June 17, 2019

Dalin përgjimet e reja! Si u blenë votat nga grupi famëkeq i Shijakut dhe roli i Vangjush Dakos (dokument)

By | January 30, 2019

U akuza si bashkëpunëtor i Sigurimit, reagon prokurori Bujar Sheshi

By | January 26, 2019

Shitblerja e votës, Lala: Do dalin përgjimet e politikanëve

By | December 27, 2018

Testi i pasurisë “ngel në klasë” 56% të prokurorëve, nuk justifikojnë dot 1.3 miliard euro

By | May 24, 2018

Dyshime për pasuri të pajustifikuara të anëtarëve të Gjykatës së Lartë

By | September 14, 2017

BIRN: “Mali” i mbetjeve urbane jashtë kontrollit shton frikën për epidemi te qytetarët (VIDEO)

By | September 8, 2017

BIRN: Në Shqipëri ndëshkime minimale për shkeljet e prokurorëve

By | July 26, 2017

Kuvendi i kërkon Gjykatës Kushtetuese rrëzimin e padisë për reformën në drejtësi

By | July 18, 2017

Vlorë: Prona turistike me dokumente të falsifikuara

By | July 7, 2017

Padi e re në Kushtetuese kundër Reformës në Drejtësi

By | June 7, 2017

Shumica e anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese nuk justifikojnë pasurinë

By | May 24, 2017

Komisonit Evropian: Ja qëndrimi ynë për kërcënimet ndaj Vlahutinit

By | May 11, 2017

Investigimi i BIRN: LSI pagoi mbi 300 mijë USD për lobim në SHBA, deklaroi vetëm 1/3 në KQZ

By | April 6, 2017

Këshilltari i Metës sulmon ‘BIRN’ pas investigimit për 300 mijë USD lobim në SHBA: Media sorosiane, suksese në jetë

By | April 6, 2017

BIRN: “Lufta Rama-Meta është një konflikt i rremë, ja interesat që i mbajnë sërish bashkë”

By | February 7, 2017

BIRN: Kuvendi përdori dy standarte për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi

By | February 4, 2017

Rishqyrtimi i kufijve në Ballkan do të trondiste Europën – reporter.al

By | January 23, 2017

BIRN: Vdekja e Ardit Gjoklajt zbulon kantierin çnjerëzor në landfillin e Sharrës Nga Lindita Çela – reporter.al

By | August 24, 2016

BIRN – Akuzat për fshehje pasurie kundër Vlahutin; një stuhi mediatike në filxhan çaji Nga Besar Likmeta

By | August 2, 2016

BIRN: INVESTIGIMI/ Nga Gjin Gjoni te Sinojmeri, lista e 10 gjyqtarëve më të kamur në Shqipëri

By | July 20, 2016

BIRN: Partia Demokratike po teston durimin e Amerikës

By | July 18, 2016

BIRN – Lumi Valbonë, zemra blu e Alpeve Shqiptare (Fotoreportazh)

By | July 1, 2016