VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SPAK

SPAK iu çon urdhër arrestet për dosjen 339, por 2 nga 21 komisionerët rezultojnë të vdekur

By | July 29, 2020

SPAK firmos disa urdhër-arreste për dosjen 339, aksioni gjatë natës në Tiranë dhe Durrës

By | July 28, 2020

SPAK nis hetimet për prishjen e Teatrit Kombëtar, procedimi s’është regjistruar në emër të Veliajt

By | May 15, 2020

SPAK: Po hetojmë 10 ish-gjyqtarë të Gjykatës së Lartë dhe Kushtetuese

By | May 8, 2020

Zëri i Amerikës – Junçaj: SPAK-u do t’ua bëjë të vështirë zyrtarëve të përfshihen në korrupsion (video)

By | January 30, 2020

PD e çon në SPAK dosjen korruptive të koncesionit 120 milionë euro të checkup-it

By | January 24, 2020

“Dosja 184 duhet të transferohet në SPAK” PD: të hetohet në Dibër grupi i instruktuar kriminal i drejtuar nga Edi Rama dhe Damian Gjiknuri

By | January 18, 2020

Tufa nxjerr dokumentet e reja për Bujar Sheshin: U diplomua me armën e Sigurimit

By | January 9, 2020

Ambasada e SHBA shpjegon FBI-në shqiptare me një video

By | January 8, 2020

Tiranë: SPAK merr kallzimin e parë. Nisma “Thurje” denoncon koncensionin e sterilizimit

By | December 23, 2019

Dokumenti- Agron Tufa: Ja “kryevepra´´ e kreut të SPAK, çfarë i bëri qytetarit

By | December 21, 2019

Agron Tufa zbulon dokumentin me firmë/ Kreu i SPAK, Arben Kraja hetues në diktaturë

By | December 20, 2019

Kreu i SPAK Arben Kraja: Kemi shumë punë, do bëjmë një skuadër të fortë

By | December 20, 2019

Lutfi Dervishi për anëtarët e SPAK: Më ngjajnë si delet që …

By | December 19, 2019

Besnik Mustafaj: SPAK të nisë punën me qeveritarët në pushtet

By | December 19, 2019

Arben Kraja zgjidhet kryetar i SPAK (video)

By | December 19, 2019

EMRAT- Ja kur do të betohen te Presidenti Meta 8 prokurorët e SPAK

By | December 13, 2019

SPAK: Paralajmërohet nisja e hetimeve për vrasjen e Kolonel Ahmet Krasniqit

By | November 25, 2019

ÇFARË ËSHTË SPAK – Struktura e Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar

By | November 25, 2019

Sot zgjidhen tetë anëtarët e SPAK, ja 8 prokurorët që marrin detyrën

By | November 25, 2019

Intervista – Zyrtari i DASH: Përkushtim i palëkundur për SPAK e BKH

By | October 22, 2019

Paralajmërimi i fortë i SHBA: Me SPAK-un askush nuk do jetë i paprekshëm, hetim edhe zyrtarëve të tanishëm

By | August 20, 2019

Mbyllet gara, 27 kandidatë për SPAK-un

By | February 22, 2019

Lu: Politikanët dikur ishin të paprekshëm, nuk habitem që tani kanë frikë

By | May 1, 2018