VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ervin Salianji

Një ditë pas dënimit nga gjykata, Presidenti Meta pret ish deputetin Ervin Salianji

By | December 19, 2019

Nis tubimi para Drejtorisë së Policisë, Salianji: Protestat do radikalizohen

By | May 12, 2019

PD publikon tjetër përgjim: Rama shpërblen me post drejtori policin që i jepte “pakot” Fredi Alizotit

By | April 3, 2019

12 ton drogë nga Vlora, si SHISH-i përgjoi “Babalen”, kush është Agroni?!

By | April 1, 2019

VIDEO – “I more ato”-dalin përgjimet e reja mes Fredi Alizotit dhe Drejtorit të policisë

By | March 27, 2019

PD: Përgjimet e reja provojnë lidhjet e qeverisë me botën e krimit

By | March 23, 2019

Publikohet biseda +18, Drejtori i policisë në telefon me Fredi Alizotin: Dikush do sjellë paratë! Të kam q…motrën (video)

By | March 23, 2019

Dalin të tjera përgjime për ‘Babalen’, Fredi Alizoti merr lekët: Kam folur edhe me Taulant Ballën

By | March 23, 2019

Salianji: Kundër protestuesve u përdor gaz helmues luftarak

By | February 16, 2019

Udhëtimet me Edmond Begën – Salianji ‘thumbon’ Ballën: A mund të ndryshohet sistemi TIMS me Photoshop?

By | October 15, 2018

Salianji i përgjigjet Ballës: Ke gjurmë kudo, ja datat dhe orët kur ke fluturuar me Charter, po me trafikantin pse…

By | October 13, 2018

Salianji publikon përgjimet: Ja provat për Taulant Ballën, si fliste me drejtorin e Policisë së Fierit dhe…

By | October 11, 2018

Arrestohet në Kosovë “Babalja”, Albert Veliu

By | October 11, 2018

Salianji publikon videon- Alizoti: Drejtori i policisë më mori me makinë natën

By | October 10, 2018

Përurohet busti i Havzi Nelës në Kukës

By | June 12, 2018

“Për 10 kile mos më hajde, unë flas për 100 e sipër”, Salianji: Kam pjesë të tjera të audio-përgjimit

By | May 21, 2018

Agron Xhafaj kallëzon penalisht tre zyrtarët e PD-së

By | May 15, 2018

Shkodër: “Këta janë bij nënash të pafajshëm”, “Bijtë e kurvave, Rama e Tahiri janë në parlament” (Video)

By | April 20, 2018

Si do të veproje me Salianjin pas asaj që ndodhi? Ja si përgjigjet Astrit Patozi (video)

By | February 24, 2018

10 arsyet se përse G.D. është vetëm Grida Duma (video)

By | February 14, 2018

Paralajmërohen fakte dhe prova të reja për skandalin e deputetëve të PD – Salianji pranon se video është e vërtetë

By | February 14, 2018

Transkripti pervers i videos skandal i deputetit të PD Ervin Salianji me GD, që thuhet se është deputetja Grida Duma

By | February 14, 2018

Video skandali me titra i deputetit të PD Ervin Salianji me qytetaren GD, që thuhet se është deputetja Grida Duma

By | February 14, 2018

Del dokumenti, ja si u vodhën votat për kryeprokuroren

By | December 18, 2017