VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: amerikanë

Amnesty International: 1600 të vrarë si pasojë e ofensivës së koalicionit në Raka

By | April 26, 2019

Anketa, më pak amerikanë mbështesin NATO-n

By | April 6, 2019

Forcat turke dhe amerikane përgatiten për patrullime të përbashkëta në Munbixh

By | October 14, 2018

Turqi, të shtëna pranë ambasadës së SHBA

By | August 20, 2018

Koreja Veriore dorëzon mbetjet e ushtarëve amerikanë

By | July 27, 2018

Senatorët republikanë amerikanë, vizitë në Moskë

By | July 3, 2018

SHBA do të krijojë forcën hapësinore

By | June 19, 2018

Humb jetën një ushtar amerikan në Kosovë

By | May 27, 2018

Delawie: Ideja e tmerrshme për ta ndryshuar ligjin për Gjykatën e Posaçme izolon Kosovën globalisht

By | December 22, 2017

Alibeaj: Jam i habitur nga deklarata e ambasadës së SHBA

By | December 18, 2017

Vazhdojnë protestat kundër njohjes së Jeruzalemit kryeqytet

By | December 10, 2017

Diplomatët të shqetësuar me emërimet në gjykatat më të larta të Kosovës

By | August 25, 2017

Dunford: Lufta me Korenë Veriore do të ishte “tmerrshme”, por jo e “paimagjinueshme”

By | August 17, 2017

Tiranë, shkollë e veçantë me programe amerikane

By | June 4, 2017

Ambasada amerikane, OSBE-ja kundërshtojnë “frikësimet politike” në Kosovë

By | May 23, 2017

Manjani: 200 mijë shqiptarë aplikuan për lotarinë amerikane, çudi ne kemi qeverinë më të mirë

By | May 4, 2017

10 presidentë amerikanë në një ekspozitë në Prishtinë nga fotografi shqiptaro-amerikan i Shtëpisë së Bardhë

By | April 4, 2017

Urdhri Trump, reagojnë universitetet dhe punonjës të DASH

By | January 31, 2017

Kathleen Imholz: Vettingu do të zhbllokohet, por duhet të përgatiten zbatuesit

By | December 20, 2016

Bergdahl kërkon të falet nga presidenti Obama

By | December 3, 2016

SHBA miraton shitjen e avionëve Boeing për Iranin në vlerë prej 20 miliardë dollarë

By | November 23, 2016

Ngjela: “Tri pengesat e zhvillimit të Shqipërisë: Rusia, Greqia dhe Serbia”

By | November 6, 2016

Dokumenti i CIA-s: Trojet shqiptare bashkohen më 2035

By | October 25, 2016

SHBA: Është lëshuar raketa private për në gjithësi

By | October 18, 2016