VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shteti i Kosovës

12 vjet pavarësi, Bushati: Gjenerata e re e udhëheqësve të çojë para ëndrrën e atyre që dhanë gjithçka për Kosovën shtet

By | February 17, 2020

Kosova, shteti që po zhbëhet nga politikanët dhe po zbrazet nga qytetarët e saj! – Nga Florim Zeqa

By | July 25, 2019

Haradinaj: Vuçiq, reflekto!

By | May 24, 2019

“Foreign Policy”: Amerika të luftojë influencën ruse në Ballkan

By | May 22, 2019

Shqiptarët po i lënë fëmijët e tyre të mbytur në mut…!! – Nga Skënder MULLIQI

By | April 9, 2019

Lekaj fton në takim ambasadorin zviceran, këto janë deklaratat

By | March 29, 2019

29 vjetori i themelimit të Lidhjes Demokratike të Kosovës – LËVIZJA KOMBËTARE QË E BËRI SHTETIN E KOSOVËS – Nga JUSUF BUXHOVI

By | December 23, 2018

Lëvizja Vetëvendosje fajëson pushtetin për mosanëtarësim të Kosovës në INTERPOL

By | November 20, 2018

SKEMA E PENSIONEVE ME PADREJTËSI LIGJORE, PA TRAJTIM TË BARABARTË PËR QYTETARËT, SHPËRBLIM I PAKËT – Nga Hilmi GASHI, Gjermani

By | November 8, 2018

Kuvendi miratoi projektligjet për transformimin e FSK-së

By | October 18, 2018

Botohet libri i ri i diplomatit Shaban Murati “Kalvari diplomatik i shtetit të Kosovës”

By | October 11, 2018

Haradinaj: Do të mposhtet çdo përpjekje kundër tërësisë territoriale

By | September 8, 2018

Izetbegoviç: Do shkoja me qejf në Kosovë, nëse më ftojnë

By | April 28, 2018

Kosova dhe SHBA nënshkruan memorandum bashkëpunimi në luftën kundër IS-it

By | December 28, 2017

Më 15 qershor 2008 hyri në fuqi Kushtetuta e Republikës së Kosovës

By | June 14, 2017

Shteti Shqiptar dhe Shteti i Kosovës – Nga Keze Kozeta Zylo

By | June 1, 2017

Intervista – Nexhmedin Spahiu: Shqiptarët e Kosovës janë ende skllevër

By | February 22, 2017

Lajçi: Territor po humb shteti i Kosovës, jo komunat

By | August 23, 2016

Në luftën e Kosovës pati përdhunime edhe të meshkujve, shumica e tyre u vetëvranë

By | February 13, 2016

Vetëvendosje: Shteti i Kosovës po copëtohet nga qeveria

By | January 12, 2016