VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sandër Lleshi

Gazetari Denis Dyrnjaja vë alarmin: Sandër Lleshi zbriti Mercedesit: Njerëzit po terrorizohen nëpër qytete!

By | January 20, 2020

“Sandër Lleshi, dil te sheshi” – Gratë protestuese kërkojnë ministrin

By | March 28, 2019

Procedimi i Tupes – Ministri e quajti lajm të pavërtetë, por ja komunikata me emrat që policia kishte çuar për hetim

By | December 13, 2018

Sandër Lleshi betohet si ministër i Brendshëm

By | November 23, 2018

Meta dekreton Lleshin ministër të Brendshëm

By | November 16, 2018

Meta, dekret për lirimin e Lleshit nga ushtria

By | November 16, 2018

Lleshi kërkon shkarkimin si gjeneral (dokumente)

By | November 12, 2018

Dokumenti – Meta tregon për herë të parë pse nuk e dekretoi Sandër Lleshin, shkresa me 14 pyetjet për Ministrinë e Mbrojtjes

By | November 12, 2018

Rama ripropozon Lleshin, Meta nuk tërhiqet

By | November 9, 2018

PD ‘sfidon’ Sandër Lleshin: Provoje që nuk je kukull, mos pengo arrestimin e Dakos

By | November 6, 2018

E duam Evropën deklarativisht por s’e duam praktikisht – Nga Nue Oroshi

By | November 4, 2018

Zëri i Amerikës: Kryeministri Rama u takua me presidentin Meta për mosdekretimin e ministrit të brendshëm

By | November 4, 2018

Ja 5 versionet e përfolura pas takimit Rama-Meta

By | November 4, 2018

Mosdekretimi i Sandër Lleshit – Basha komenton vendimin e Metës

By | November 4, 2018

Prapaskenat për dekretin për ministrin e ri të Ramës: Çfarë ndodhi në takimin mes Metës dhe Lleshit

By | November 4, 2018

Meta i shkruan Xhaçkës: Cili është statusi real dhe ligjor i Lleshit?

By | November 2, 2018

Dokumenti – Beteja e Sandër Lleshit, ja dekreti që e liroi nga detyra, si fitoi dëshmpërblim me pagë Gjenerali

By | October 31, 2018

1990-2018: Shqipëria ka patur mesatarisht ministër të Brendshëm në çdo 1 vit e 1 muaj

By | October 30, 2018

MË 24 GUSHT 2013 SANDËR LLESHI, GJENERALI I LIRUAR NGA NISHANI, U EMËRUA KËSHILLTAR I MBROJTJES I KRYEMINISTRIT EDI RAMA

By | October 27, 2018

Më 21 MAJ 2013 NISHANI LIRON NGA DETYRA SANDËR LLESHIN DHE 2 GJENERALË TË TJERË TË LARTË TË FORCAVE TË ARMATOSURA

By | October 27, 2018

ARKIV: Gjeneral Sandër Lleshi: Atdheu është në rrezik nga Arben Imami

By | October 27, 2018

Dossier: Si e shkarkoi Presidenti Bujar Nishani Gjeneral Sandër Lleshin, dhe si Gjeneral Sandër Lleshi fiton gjyqin

By | October 27, 2018

Kush është ministri i ri i Brendshëm, i propozuar për President. Rama: Emrin e tij e dëgjova nga Kadare

By | October 27, 2018

Sandër Lleshi ministri i ri i Brendshëm. Ish kandidat për President i propozuar nga Ismail Kadare

By | October 27, 2018