VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Erjon Braçe

Erjon Braçe në gjyq: Sulmon prokurorin Arjan Ndoja dhe mbron zyrtarin Liridon Pula

By | October 6, 2019

Mbledhja e përbashkët e qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës nuk drejtohet nga Rama dhe Haradinaj

By | May 20, 2019

Arta Dade: Të largohet Rama, kryeministër të jetë Braçe

By | April 10, 2019

Kastriot Dervishi i përgjigjet Erjon Braçes dhe tregon të vërtetën e fotos se Zogut me Viktor Emanuelin pas Luftës

By | April 8, 2019

“Ky është super krim”, deputeti i PS i nxjerr faktet ministrit të kabinetit Rama

By | July 14, 2018

PS-ja vazhdon sulmet kundër deputetit gjerman Gunther Krichbaum (DOKUMENT)

By | April 24, 2018

SHUPLAKË e fortë për Edi Ramën, deputetët e tij PRO kuksianëve

By | April 4, 2018

Braçe – Panaritit: Kujt ia dhatë 49 milionë dollarë? Po Balilajve 90 hektarë në Përmet?

By | July 22, 2017

Erion Braçe jep alarmin: Meta ja si po e “vret” Presidentin

By | June 7, 2017

Sherr në Kuvend, Flamur Noka qëllon Erjon Braçen (Video)

By | February 16, 2017

Braçe: “Po, Lulzim Basha ka të drejtë. Edi Rama nuk duhet të heshtte”

By | September 21, 2016

Erjon Braçe – Çlirim Pekës: Je vetëm apo me sypeshkaqenin?

By | August 22, 2016

Letra shpërthyese e ministres Nikolla: Edhe unë dua ta rrah Erjon Braçen kur qan

By | June 22, 2016

Video: Ju tregoj si ia mbylli gojën prostitutës kryebashkiaku i Divjakës

By | June 6, 2016

Deputeti Braçe i zbulon 10 pikat për dekriminalizimin e futbollit

By | May 11, 2016

Erjon Braçe: E kanë me ty e me Familjen, Jozefinë, nuk e kanë me ne – ndaj do dridheni e do ulërisni!

By | May 10, 2016

Këndi këndej: Fuga tronditet nga fjalimi i Braçes, Divjaka shpall mobilizimin e zemrave

By | April 23, 2016

Sharjet në Kuvend dhe fjalët fyese që dënuan Braçen me 5 ditë përjashtim

By | April 14, 2016

Braçe i thotë Berishës ‘Qen i Madh’, Berisha i thotë Braçes ‘Këlysh i Vogël’ (video)

By | April 7, 2016

Fullani: Dua gjysëm milion euro dëmshpërblim, më shkaktuat dëm moral dhe psikologjik

By | April 4, 2016

Berisha: ‘Nuk ia kisha dëgjuar emrin Remzi Hoxhës, dosjen ia zhduku Fatos Klosi’

By | November 5, 2015

Skandali – Nora Malaj emëroi motrën e Aldo Bares

By | November 4, 2015

Unë nuk jam i lumtur! – Nga Erjon Braçe

By | October 24, 2015