VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zyra e Presidentit

Kurti e ftoi Thaçin në takim

By | February 13, 2020

Richard Grenell sot në Prishtinë, vjen edhe Mathew Palmeri

By | October 9, 2019

Publikohen detajet e bisedës mes Trumpit dhe Zelenskiyt

By | September 25, 2019

Më 15 mars 2005 atentati ndaj Presidentit Ibrahim Rugova

By | March 15, 2019

Deklaratat e Thaçit për “korrigjim kufijsh”, reagon Presidenca: Flitet për ndryshim të Kushtetutës

By | August 7, 2018

Turqi: 161 të vrarë, mbi 2 800 ushtarakë të arrestuar

By | July 16, 2016

Duam president, jo diktator… – Nga FATON MEHMETI

By | February 11, 2016

Erdogani dhe Putini mund të takohen në Paris

By | November 27, 2015