VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ambasadorët

Deklarata e fortë e Kryemadhit: Ka lobime kundër opozitës tek ndërkombëtarët!

By | December 19, 2019

Kriza, Presidenti takim me ambasadorët e BE

By | June 17, 2019

Djegia e mandateve – Ambasadorja e SHBA dhe ai i BE-së takim në zyrën e Ramës

By | February 18, 2019

Basha për ambasadorët: Na thonë bashkohuni dhe puthuni me qeverinë e krimit!

By | July 3, 2018

Pas SHBA-së edhe Britania i refuzon vizën kryeministrit të Kosovës Haradinaj

By | January 27, 2018

Opozita mes Prokurorisë së kapur dhe ndërkombëtarëve të kapur – Nga FATOS LUBONJA

By | December 22, 2017

Albin Kurti: Kam përkrahjen e ambasadorëve për qeverinë

By | July 26, 2017

Pas dështimit të negociatave me Bashën, Rama takon ambasadorët

By | May 3, 2017

Në Bruksel mblidhet Këshilli NATO-Rusi

By | March 30, 2017

Berisha akuzon ambasadorët: Lu e Vlahutin na janë kthyer në Guvernatorë!

By | February 22, 2017

Trumpi urdhëron ambasadorët e emëruar nga Obama të lënë postin menjëherë pas inaugurimit të tij

By | January 6, 2017

SKANDALI/ Bujar Nishani nxjerr nga Presidenca ambasadorët pa i takuar sepse nuk do takojë Visar Zhitin

By | July 15, 2016

Ku arrin degradi i gazetarisë shqiptare: Frrok Çupi: Ambasadorët në Tiranë janë si minj, por tani si pyet më kush

By | June 30, 2016

Kosovë: Parakalim kundër homofobisë

By | May 17, 2016

Blushi: Ambasadorët kanë marrë në dorë reformën në drejtësi, jemi shumë afër shfarosjes

By | May 5, 2016

Ivanov: Duan të na i vrasin liderët e dy partive kryesore

By | April 16, 2016

Ekspertët – Kosova qeverisje të dobët dhe diplomaci të dobët

By | March 25, 2016

NUSTRETI DHE SHANO BEJKOSALA AMBASADORET E PERJETSHEM TE SHQIPERISE NE KANADA Nga Gëzim Llojdia

By | February 15, 2016

Pas telefonatës së ambasadorit Lu, Meta pret 90-minuta Ramën në zyrë

By | January 14, 2016