VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Leyla Moses-Ones

Situata politike- Katër ambasadorë, takim me Bashën

By | November 12, 2019

Washington Times: Pse Shtëpia e Bardhë lejon DASH t’i japë mbështetjen një qeverisje të majtë të akuzuar me krimin e organizuar

By | June 28, 2019

Tiranë: Konferencë mbi lirinë e shtypit dhe lajmet e rreme

By | June 6, 2019

Një ditë para protestës, Leyla Moses-Ones i shkon në zyrë ministrit Lleshaj

By | May 10, 2019

Leyla Moses-Ones: Së shpejti Shqipëria do të ketë Prokurorinë e Posaçme Antikorrupsion dhe më pas Byronë Kombëtare të Hetimit

By | April 2, 2019

Djegia e mandateve – Ambasadorja e SHBA dhe ai i BE-së takim në zyrën e Ramës

By | February 18, 2019