VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Romana Vlahutin

21-22 korrik 2016 – Vasili kujton “puthjen” Lu-Vlahutin: Si humbi drejtësia që kishim (foto)

By | July 21, 2019

Vlahutin e mbyll me Shqipërinë, ja mesazhi i saj i fundit si ambasadore e BE

By | September 1, 2018

Çështja e Teatrit, flet Romana Vlahutin: Dëgjoni qytetarët, është e rëndësishme që…

By | July 7, 2018

Party e lamtumirës, dhënë nga Romana Vlahutin dhe Donald Lu në Rolling Hills

By | July 6, 2018

Grafisti i njohur Avni Delvina:”Pamje nga festa dhe kercimi i dy nderkombetareve me rastin e hapjes se negociatave per vitin 2019….”

By | June 29, 2018

Zonja Vlahutin, portreti juaj i bukur u shkri si kripa në ujë! – Nga Elida Buçpapaj

By | June 28, 2018

Tiranë: BE kërkon dialog për pronat

By | June 23, 2018

Zoti Donald Lu dhe Zonja Vlahutin, distancohuni nga qeverisja e Edi Ramës, sepse është një diktaturë mafioze! Nga Elida Buçpapaj

By | May 24, 2018

A e meritojnë shqiptarët Evropën? Ja si përgjigjet Vlahutin (Video)

By | May 6, 2018

Romana Vlahutin: Ja pse Shqipëria ka mbetur prapa. Vetingu po jep efekt, “peshqit” do bien në rrjetë shumë shpejt

By | April 25, 2018

Grafikë e piktorit Avni Delvina nga cikli “Historia përsëritet”

By | April 20, 2018

Vlahutin dorëzon raportin e Komisionit Evropian tek Meta

By | April 17, 2018

Berisha: Romana Vlahutin i ka kërkuar Llallës arrestimin tim

By | April 13, 2018

Vlahutin nga Vlora: Ka abuzime të mëdha me pronat në bregdet

By | March 28, 2018

AMBASADORE VLAHUTIN, NA SHPËTONI NGA GRABITJET E QEVERIVE – Nga REXHEP SHAHU

By | March 18, 2018

Detyra e brezit tonë – Nga Romana Vlahutin*

By | February 24, 2018

Monika Kryemadhi i ka dërguar një letër ambasadori të SHBA Dobald Lu ambasadores së BE, Romana Vlahutin: Dolët garant…

By | January 18, 2018

Shqipëri – 10 gra të vrara këtë vit nga dhuna në familje, apeli i fortë për Qeverinë

By | December 14, 2017

Vlahutini bën thirrje të fortë për gazetarët

By | December 12, 2017

Vlahutin merr në mbrojtje gazetarët: Paguhen 300 euro në muaj dhe shkarkohen me një sms

By | November 10, 2017

Zbulohet takimi misterioz i Bashës me Hahn, 2 orë kokë më kokë

By | November 10, 2017

Zbarkimi i agjentëve amerikanë në Shqipëri, Xhafaj jep lajmin e rëndësishëm

By | October 20, 2017

Reagojnë ashpër të përndjekurit: Ruçin çojeni në Hagë, jo kryetar Kuvendi

By | July 2, 2017

NewEurope: Vlahutin nën hetim, “ajo vilë s’vlen as sa 1/3 e çmimit të shitjes”

By | June 5, 2017