VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ben Blushi

Ben Blushi nga sot Drejtor i Përgjithshëm në Top Channel

By | January 29, 2018

Blushi: Duhet rinumëruar gjithë Tirana, na mungojnë 90 vota në 71 kuti që u hapën

By | July 20, 2017

Blushi nxjerr emrat: Ja cilët janë ata që vodhën votat

By | July 11, 2017

Basha: Ja mesazhet që më dërgonte Ben Blushi kur isha në çadër

By | June 17, 2017

Lul Berisha i dërgon live sms Ben Blushit: Jemi takuar edhe më parë – Ben Blushi: Unë nuk e njoh ai është kriminel

By | June 15, 2017

Blushi: T’u mor fryma, do të sjell një pompë (nga debati Rama – Blushi)

By | May 24, 2017

Ovacione në unanimitet: Berisha i jep Blushit leksione dashurie dhe e duartroket gjithë Parlamenti

By | May 23, 2017

Nga Ben Blushi, te Nard Ndoka e Agron Duka, ja pasuritë e krerëve të partive të vogla

By | May 13, 2017

Blushi ftesë Bashës: Na jep firmat e deputetëve për President nga populli me 18 Qershor

By | April 21, 2017

Ben Blushi: Ja pse Meta nuk hyn në koalicion me Ramën

By | April 20, 2017

Ben Blushi: Rama duhet të hiqet si Kryeministër, me kanabisin ja si vrau bletët

By | April 17, 2017

Paralajmërimi i Blushit: Sot bien enverucët, halat, ngjalat, merlucët…

By | April 11, 2017

Blushi: Funerali i Rilindjes zgjati shumë, u sul si bisha ne pyll për të shfarosur të gjithë

By | April 6, 2017

Përplasja Rama- Blushi në Kuvend që nuk u dëgjua në media

By | April 1, 2017

Blushi: Rama e Basha kërkojnë patericën e Metës, LSI çon natën protestues në çadër

By | February 23, 2017

Orë pas ore/ Dita e tretë e protestës, PD ftesë Metës e Blushit: Bashkohuni me ne

By | February 20, 2017

Ben Blushi rrëfen sherrin me grushte me Ilir Metën dhe përjashtimin nga shkolla (video)

By | January 27, 2017

Ben Blushi shpall partinë e re LIBRA

By | November 2, 2016

Andi Bushati: “Blushin po e sulmojnë ata që e shohin Ramën si dashnor imagjinar”

By | October 3, 2016

Asambleja socialiste, 4 porositë e fshehta të Gramoz Ruçit

By | October 2, 2016

Forcohet fronti i grave anti-Blushi në PS

By | October 1, 2016