VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: reforma në drejtësi

Yuri Kim – Reforma në Drejtësi: Shpresoj të mos ketë një marrëveshje prapa krahëve për ta vrarë

By | May 22, 2020

Shqipëri, Sondazhi: Besim i ulët i qytetarëve ndaj gjithë institucioneve shtetërore e politike

By | May 12, 2020

Analiza nga ish-gjyqtari i Strasburgut Ledi Bianku: Merreni seriozisht reformën sepse Drejtësia rrezikon të jetë e vdekur pa mbërritur mirë!

By | February 16, 2020

Yuri Kim: Fryma e Skënderbeut dhe Washingtonit është këtu, mbajeni gjallë

By | January 31, 2020

Lubonja: Reforma në drejtësi e kapur, ndërkombëtarët pjesë e fajit

By | August 12, 2019

Ekspertët: Deri në vitin 2026 reforma në drejtësi do të ketë përfunduar

By | July 19, 2019

Albumi i Piktorit – Avni Delvina: REFORMA NË DREJTËSI MARSHON NGA FITORJA NË FITORJE…..

By | March 30, 2019

Ambasada e SHBA: Reforma në drejtësi është në rrugën e duhur

By | March 21, 2019

Ish-kryeministri rumun që e firmosi reformën, hyri dy herë në burg, prej saj – Reforma në Drejtësi që shpëtoi Rumaninë

By | March 4, 2017

Meta jep alarmin: Ka përpjekje për të tensionuar zgjedhjet

By | February 17, 2017

Viti 2016, ngjarjet kryesore në Shqipëri

By | December 29, 2016

Lubonja: 2017 do të jetë viti i kaosit total, është një klasë politike e çmenduar

By | December 26, 2016

Intervista – Nishani: krimi i organizuar, sfidë reale dhe problem serioz

By | September 27, 2016

LIGJI I DREJTESISE QE PRODHON PADREJTESI – Nga Lirim NEZHA

By | September 9, 2016

Ngjela: Meta flet lart e poshtë se do ta çmontojë ambasadorin Lu

By | August 25, 2016

Taborrët e Berishës me prona kudo, investitorët kalonin nga Argita – Nga Spartak Ngjela

By | August 21, 2016

Intervista – Fatos Klosi: Ja tre krimet që e trembin Berishën nga drejtësia

By | August 7, 2016

Ngjela: Fushata anti-Vlahutin, nga Berisha dhe të tremburit e Drejtësisë

By | August 2, 2016

Majko: koalicioni qeverisës mund të kërkojë rishikim

By | July 29, 2016

Reforma në drejtësi edhe në Kosovë – Nga Faton MEHMETI

By | July 26, 2016

SHPALLJA E 25 KORRIKUT SI FESTIM E PUSHIM ZYRTAR ËSHTË NJË TEPRI QEVERITARE E FYERJE KOMBËTARE – Nga RAMIZ LUSHAJ

By | July 24, 2016

Rreziku nga ndërgjegja e vrarë e politikanëve shqiptarë – Nga Florim Zeqa

By | July 23, 2016

Të enjten e ardhshme votohen 7 ligjet e reformës në drejtësi

By | July 22, 2016

Lulzim Basha: Dita e parë e reformës është dita e fundit e kësaj qeverie

By | July 22, 2016