VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Monika Kryemadhi

Deklarata e fortë e Kryemadhit: Ka lobime kundër opozitës tek ndërkombëtarët!

By | December 19, 2019

Kryemadhi: Rama dhe Veliaj e morën peng Tiranën më keq se komunizmi

By | July 7, 2019

Djegia e KZAZ në Bushat, reagon Kryemadhi: Plan kriminal i hartuar nga Rama. Do t’i tregojmë me emra autorët e këtij provokimi policesk

By | June 27, 2019

Intervistsa e plotë – Kryemadhi: Situata në Shqipëri, përgjegjësi e të gjitha palëve politike

By | May 17, 2019

Paralajmërimi i Kryemadhit: Në maj bëhuni gati për zgjedhje të parakohshme

By | March 3, 2019

Lamtumirë Sadije Agolli

By | February 27, 2019

Zyrtari i lartë amerikan pati mbrëmë biseda telefonike me Bashën dhe Kryemadhin

By | February 21, 2019

LIVE – Protesta, deputetët i dorëzojnë publikisht mandatet: Rama ik! (videot)

By | February 21, 2019

LAJM I FUNDIT – Kryemadhi mbledh grupin e LSI: Djegim mandatet!

By | February 18, 2019

Kryemadhi e sigurtë: Në qershor do të ketë edhe zgjedhje parlamentare

By | January 20, 2019

Kryemadhi, akuza të rënda Ramës: Dje erdhe me antiplumb. Drogohesh, je peng i mallit që të shesin

By | December 21, 2018

Porosia e Kryemadhit: Kur të shkoni në Bllok vishni antiplumb

By | October 6, 2018

Kryemadhi: “Ky vendim antikombëtar do ketë kurban! Asgjë nuk e shpëton Edi Ramën”

By | July 6, 2018

Berisha-Kryemadhi diskutojnë djegien e mandateve parlamentare

By | July 5, 2018

Monika Kryemadhi godet pas shpatulle Ballën dhe i përmend gruan e motrën (video)

By | June 7, 2018

Opozita e Shqipërisë proteston kundër “qeverisë së drogës”

By | May 26, 2018

Një çadër e dytë para Kryeministrisë? Kryemadhi: Protesta është atje, ne udhëhiqemi nga qytetarët

By | May 24, 2018

Kryemadhi: Rama ia nguli thikën Xhafës, Parlamenti ka vdekur

By | May 17, 2018

“46 minuta te Monika”/ Kryetarja e LSI i rrëfehet gazetarit që i nxorri sekretet Berishës: Rama nuk do e kandidojë Veliajn. Basha është si “shpirt”, jo si ky rrugaçi

By | May 4, 2018

Mosbindja civile: Veç deputetëve ndiqen penalisht edhe 400 qytetarë

By | April 9, 2018

Kryetari i opozitës Lulzim Basha u procedua për tubim të paligjshëm

By | April 8, 2018

Knut Fleckenstein është kundër bllokimit të trafikut

By | April 5, 2018

ORE PAS ORE – Opozita bllokon rrugët, Basha mbërrin në Vorë. Nis mosbindja civile

By | April 5, 2018

Sa e lehtë është të përgjosh Presidentin, ja disa nga mënyrat

By | March 24, 2018