VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: FATOS LUBONJA

Pse njoftimi i Prokurorit special është në interes të shqiptarëve – Nga FATOS LUBONJA

By | July 7, 2020

Le Monde Diplomatique, Intervistë me Fatos Lubonjën: Çevropianizimi i Evropës

By | July 2, 2020

VIDEO – Lubonja: Prokurori nxori aktakuzën, sepse Thaçi edhe me takimin në Uashington mund ta pengonte drejtësinë

By | June 29, 2020

Yuri Kim, Orakulli i Delfit dhe shkatërrimi i Teatrit – Nga Fatos Lubonja

By | May 26, 2020

Lubonja: Teatri u shkatërrua nga banda kriminale me në krye Edi Ramën, Erion Veliaj të japë dorëheqjen. Protesta të vazhdueshme

By | May 18, 2020

Fatos Lubonja: Lajme të këqija nga Kosova, pse Kurti gaboi me shkarkimin e Shkëlzen Gashit, iu bashkua turmës se linçuesve dhe dhunuesve

By | April 27, 2020

Pse nuk bindi intervista e Grenellit – Nga FATOS LUBONJA

By | March 30, 2020

Lubonja: Pse po dështojnë negociatat për qeverinë mes LDK dhe VV

By | December 23, 2019

Lubonja: Pse Rama promovon të fortët në politikë

By | August 26, 2019

Lubonja: Reforma në drejtësi e kapur, ndërkombëtarët pjesë e fajit

By | August 12, 2019

Lubonja tregon “Ramën e vdekur përballë Ramës së gjallë” dhe risjell opinionet e Shkrelit dhe Gjonit për Tiranën: Kur flisnim kundër kullave në qendër, si ndërroi lëkurë në pushtet

By | August 9, 2019

Teatri, Lubonja ka disa pyetje për ambasadorin e BE-së

By | July 29, 2019

Kush ka interes ta heqë qafe Haradinajn – Nga FATOS LUBONJA

By | July 26, 2019

Shembja e teatrit: Injoranca, hajdutëria dhe deliri në veprim – Nga Fatos Lubonja

By | July 25, 2019

Letra e spiunit: Na thonë të dënuarit se jemi qenër – Nga Kastriot Dervishi

By | July 10, 2019

Gurë makinës së Lubonjës, 50-vjeçari lihet në burg. Prokuroria i ngre 5 akuza, e kishte denoncuar edhe gruaja sepse…

By | July 9, 2019

“S’keni parë gjë akoma!” Kush është personi që sulmoi makinën e Lubonjës, me vete kishte një thikë

By | July 7, 2019

Fatos Lubonja: Hapi tjetër i Ramës mund të jetë arrestimi i 4 politikanëve

By | July 5, 2019

Lubonja: Më 30 qershor Rama na çon drejt diktaturës! Metën po e “ha ujku”, të dalë nga Presidenca e të luftojë

By | June 24, 2019

Fatos Lubonja: Ky regjim nuk rrëzohet pa dhunë

By | June 3, 2019

FEJZI ALIZOTI : NDRYSHIMI IM NË BURG ME LUBONJËN ? TË DY SHANIM ENVER HOXHËN . UNË SE ISHTE KOMUNIST , FATOSI SE NUK ISHTE KOMUNIST

By | March 30, 2019

Opozita e re, Lubonja: Po përdoren, me këtë instrumentalizëm që ka bërë kryeministri, protestat janë pak

By | March 13, 2019

Rama në Itali, Lubonja: Anomali shqiptare, Vespa bëri skandal (video)

By | March 7, 2019