VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mandatet

KQZ – Metës: Ja si u zëvendësuan deputetët e PD dhe LSI

By | June 25, 2019

Intervista – Dritan Demiraj: Politika në Shqipëri drejtohet nga krimi. Rama është përgjegjësi kryesor (video)

By | April 27, 2019

Meta: Zëvendësimi i deputetëve të opozitës jo i ligjshëm – jam gati të dorëzoj mandatin tim si President

By | March 20, 2019

Realiteti i datës 21 shkurt 2019 – Nga ROMEO GURAKUQI

By | March 11, 2019

Eksperti gjerman: Opozita dhe qeveria, përgjegjësi për të ardhmen e vendit

By | February 27, 2019

Zëri i Amerikës.: Opozita dorëzon mandatet, mbyllet protesta

By | February 21, 2019

LAJM I FUNDIT – Kryemadhi mbledh grupin e LSI: Djegim mandatet!

By | February 18, 2019

Djegia e mandateve – Ambasadorja e SHBA dhe ai i BE-së takim në zyrën e Ramës

By | February 18, 2019

Vendim unanim PD dhe aleatët djegin mandatet

By | February 18, 2019

Deputetët e PD-së dakord për djegien e mandateve

By | February 18, 2019

Përplasja e re – PS i merr opozitës dy anëtarët e KQZ

By | October 30, 2018

Basha flet për përgjimet dhe nxjerr emrat: Krimi i siguroi Ramës 15 mandate

By | October 25, 2018

Gjuriç: Serbët do ta pengojnë formimin e Ushtrisë së Kosovës edhe në Kuvend

By | March 27, 2017