VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: bisedë telefonike

Kurti flet në telefon me Pendarovskin pak ditë pasi Beogradi e sulmoi për deklaratën rreth kufijve

By | May 21, 2020

Merkel pati një bisedë telefonike me Kurtin

By | March 24, 2020

Publikohet një bisedë telefonike e Trumpit në lidhje me Ukrainën

By | January 26, 2020

Presidenti Meta kërkon ndihmë me forca xheniere dhe ekipe emergjence, zbardhet telefonata me kryeministrin në Kosovë

By | November 26, 2019

Presidenti Trump mohon të ketë gabuar në bisedën me homologun ukrainas

By | September 22, 2019

Tsipras dhe Rama bisedë telefonike për pronën në bregun e Jonit dhe Aktin e Minoriteteve

By | April 4, 2019

Mogherini dhe Vuçiq bisedojnë për tarifën, Trepçën dhe dialogun

By | February 7, 2019

Thaçi jep detaje nga biseda telefonike me Boltonin

By | January 31, 2019

Rama bisedë me Bolton

By | January 31, 2019

Trumpi bisedon me presidentin e vetëshpallur të Venezuelës, Juan Guaido

By | January 30, 2019

Izraeli paralajmëron Rusinë për rreziqet e shitjes së armëve në Siri

By | September 25, 2018

Juncker mbështet arritjen e një marrëveshjeje Kosovë-Serbi

By | September 3, 2018

Trump dhe Merkel bisedojnë në telefon edhe për Ballkanin Perëndimor

By | August 28, 2018

Presidenti Thaçi zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren Merkel

By | April 17, 2018

Një bisedë telefonike e zbulon konspiracionin për vrasjen e Zaevit?

By | February 16, 2018

Rusia e studion propozimin e ri amerikan për Ukrainën

By | January 27, 2018

Putini dhe Trumpi diskutojnë për çështjen e Koresë së Veriut

By | December 15, 2017

Trumpi uroi Erdoganin për fitoren në referendum

By | April 18, 2017

Thaçi e Vuçiçi zhvillojnë bisedë telefonike përpara takimit në Bruksel

By | February 1, 2017

Hoxhaj bisedë telefonike me homologun e tij francez, kërkon mbështetje për lirimin e Haradinajt

By | January 5, 2017

Kathimerini: Ja telefonata Rama-Cipras plot tone të forta dhe agresivitet

By | December 5, 2016

Papa i telefonon ipeshkvit të Norcias: pranë të dëmtuarve nga tërmeti

By | November 3, 2016

Dosja e Shefave IV: Koordinimi i Thaçit dhe Grabovcit për bllokimin e reciprocitetit me Serbinë (video)

By | August 6, 2016

Erdogani dhe Obama biseduan për ekstradimin e mundshëm të Fethullah Gulenit

By | July 20, 2016