VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: amerikan

SHPIRTI I POPULLIT SHQIPTAR ËSHTË I LIDHUR PËRJETËSISHT ME SHPIRTIN E POPULLIT AMERIKAN – Nga Hysen Ibrahimi*

By | January 1, 2018

SHBA: Senati e miratoi reformën e taksave

By | December 20, 2017

Raporti – SHBA ‘luftë’ Rusisë në Ballkan, sjell ushtrinë në Kosovë: ja kampi ku mund të vendoset

By | November 28, 2017

Pence: SHBA mbetet aleati më i madh i Evropës

By | February 18, 2017

Biden do të pritet në aeroport nga Thaçi dhe Dumoshi

By | August 16, 2016

Joe Biden sot në Kosovë

By | August 16, 2016

SHBA: Aventuristi me sukses kërceu nga aeroplani pa parashutë

By | July 31, 2016

Zëvendëspresidenti amerikan Joe Biden më 17 gusht në Kosovë

By | July 30, 2016

I armatosuri në Dallas planifikonte sulm më të gjerë

By | July 11, 2016

Sot gjykohet amerikani që e sulmoi një xhami në SHBA

By | June 17, 2016

Kosovë: Parakalim kundër homofobisë

By | May 17, 2016

Legjendës Prince i thuhet lamtumira e fundit

By | April 24, 2016

Një amerikan, anëtar i Shtetit Islamik, iu dorëzua forcave kurde Peshmerga

By | March 14, 2016

Pse sot unë jam një mysliman! – Nga Fareed Zakaria

By | December 11, 2015