VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: BUJAR NISHANI

Arkivi: LETËR E HAPUR PRESIDENTIT TË REPUBLIKËS BUJAR NISHANI JO AMBASADOR NË ZVICËR BIRIT TË XHELIL GJONIT, NJËRIT PREJ PERSEKUTORËVE TË DIKTATURËS Nga ELIDA BUÇPAPAJ

By | April 20, 2019

Nishani zgjidhet kreu i Këshillit të PD, konfirmohen Spaho dhe Paloka

By | January 19, 2019

Bujar Nishani përgënjshtron Mero Bazen: Djali i Mero Bazes ngels, merr bursë ekselence dhjetra mijëra Euro

By | December 15, 2018

Ja si vëllai i ish Presidentit të Republikës Bujar Nishanit e ktheu mensën e studentëve në sallë bastesh në Qytetin Studenti

By | December 15, 2018

Lek Mirakaj: Bujar Nishani e ka humbur te drejten per te folur!

By | October 29, 2018

Rreth komenteve të Bujar Nishanit për Sandër Lleshin! Nga Elida Buçpapaj

By | October 28, 2018

MË 24 GUSHT 2013 SANDËR LLESHI, GJENERALI I LIRUAR NGA NISHANI, U EMËRUA KËSHILLTAR I MBROJTJES I KRYEMINISTRIT EDI RAMA

By | October 27, 2018

Më 21 MAJ 2013 NISHANI LIRON NGA DETYRA SANDËR LLESHIN DHE 2 GJENERALË TË TJERË TË LARTË TË FORCAVE TË ARMATOSURA

By | October 27, 2018

Dossier: Si e shkarkoi Presidenti Bujar Nishani Gjeneral Sandër Lleshin, dhe si Gjeneral Sandër Lleshi fiton gjyqin

By | October 27, 2018

28 SHTATOR 2012: ROBERT DE NIRO I THOSHTE PRESIDENTIT NISHANI – JAM SHQIPTAR, DUA TË VIZITOJ SHQIPËRINË! (foto)

By | September 28, 2018

Tranzicioni i stërzgjatur shqiptar – FYERJA NGA PRESIDENTI – Nga EUGJEN MERLIKA

By | September 13, 2018

Nishani: PSE Qeveria Shqiptare hesht ndaj kërkesës së Beogradit për ti dhënë Serbisë territoret shqiptare në Mitrovicë?

By | August 12, 2018

Sa vrasës si Hajredin Fuga në krye të drejtësisë këta 27 vjet nga Presidentët Sali Berisha, Rexhep Mejdani, Alfred Moisiu, Bamir Topi e Bujar Nishani ?! Nga Dritan Dema

By | March 2, 2018

Nishani për 5 vitet President: SHISH shpëtoi jetë masive njerëzish

By | July 28, 2017

Reagim i SHSHA-së në Çikago: Pse presidenti i Shqipërisë nuk e nderoi me mirënjohje arbëreshin Joe DioGuardi?

By | June 22, 2017

Kompleksi i fajit apo çfarë tjetër e shtyn Bujar Nishanin kundër Visar Zhitit? – Nga Skënder Buçpapaj

By | May 30, 2017

Bujar Nishani kërkon dënim si diktatura për Visar Zhitin

By | May 30, 2017

NJË NDERIM I MERITUAR: PRESIDENTI NISHANI DEKORON ISH-SENATORIN BOB DOLE – Nga Frank Shkreli

By | May 28, 2017

SHBA, Presidenti Nishani nderon senatorin Bob Dole

By | May 28, 2017

Këshilltari i Presidentit Nishani në listën e sigurt në Korçë

By | May 27, 2017

Ministrat teknikë betohen tek Presidenti, zë fill qeveria Rama-Basha

By | May 22, 2017

Dritan Demiraj nuk është ‘rambo me muskuj’, por një shtetar me mendje – Nga Gjeneral Piro Ahmetaj, këshilltar i Nishanit

By | May 22, 2017

Presidenti Nishani dekreton mbajtjen e zgjedhjeve më 25 qershor

By | May 21, 2017

Nishani: Nëse zgjedhjet bëhen pa opozitën, Kushtetuta nuk do i njohë institucionet

By | May 12, 2017