VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Atifete Jahjaga

Festa të çmendura me drogë, arrestohet vajza e Mehmet Krajës, akademikut shqiptar, dikur ishte asistente e Presidente Jahjagës

By | July 18, 2019

Itali, seancë në parlament për krimet e dhunës seksuale të luftës në Kosovë

By | June 26, 2019

Madeleine Albright ka arritur në Kosovë

By | June 11, 2019

Bill Clinton dhe Madeleine Albright në Kosovë (video)

By | June 11, 2019

Jahjaga pozicionohet kundër ideve të Thaçit, Ramës e Vuçiqit: I rrezikshëm ripërcaktimi i kufijve

By | May 22, 2019

Reportazh nga Washington D.C. VIKTIMAT E LUFTES NE KOSOVE KERKOJNE DREJTESI NE KONGRESIN AMERIKAN NE UASHINGTON Nga Rafaela PRIFTI

By | May 7, 2019

KS i OKB-së miratoi rezolutën për dhunën seksuale gjatë luftës

By | April 24, 2019

Akuza për shpifje, sot gjyqi për ish-presidenten e Kosovës

By | February 14, 2018

Ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga paditet për shpifje

By | February 6, 2018

Beogradi nuk është shpëtimi i shqiptarëve, por Tirana dhe Amerika – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | June 3, 2017

Rasti Jahjaga: Engel i kërkon Brukselit të pezullojë procesin e anëtarësimit të Serbisë në BE

By | June 3, 2017

Engel dënon veprimin e autoriteteve serbe ndaj Jahjagës

By | June 2, 2017

Jahjaga mban fjalim në Beograd përmes një video-incizimi (fjalimi i plotë)

By | June 2, 2017

Lunacek dënon ashpër sjelljen e Serbisë ndaj Jahjagës

By | June 2, 2017

Kandiq nervozohet tepër me ndalimin e Jahjagës, serbëve ua përmend varrezat masive

By | June 2, 2017

Mediat serbe: “Sulm i ri i shqiptarëve, Jahjaga përdhunon Serbinë në mes të Beogradit”

By | May 30, 2017

Jahjaga vizitë në Beograd, do të flasë për gratë e dhunuara

By | May 27, 2017

Çmimi Madeleine Albright për 2016, nderohet një OJQ nga Ballkani

By | May 19, 2016

Kosovë: Parakalim kundër homofobisë

By | May 17, 2016

Jahjagën nuk e lëvdon kush – ja si e lëvdon veten

By | April 30, 2016

Jahjaga pjesë e partisë së re në Kosovë, krijohet nga figura të njohura të politikës

By | April 26, 2016

Deputeti Bulliqi dyshon nëse eksperti anglez për Demarkacionin ka qenë në Kosovë

By | April 15, 2016

Sa kushtoi fatura për Komisionin Ndërkombëtar për Demarkacionin?

By | April 14, 2016

Eliot Engeli e uron Hashim Thaçin

By | April 8, 2016