VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Luigi Soreca

Luigi Soreca shoqëron Edi Ramën, në skenarë të përgatitur nga Ministria e së Vërtetës e ajatollahut – Nga Elida Buçpapaj

By | December 2, 2019

Situata politike- Katër ambasadorë, takim me Bashën

By | November 12, 2019

Tiranë: BE fton partitë politike për dialog

By | September 14, 2019

Teatri, Lubonja ka disa pyetje për ambasadorin e BE-së

By | July 29, 2019

Reagon Aleanca për Teatrin: Deklaratat e Soreca-s të panevojshme e të dëmshme!

By | July 29, 2019

Zëri i Amerikës: Sërish kompania FUSHA, është e favorizuar në garën për Teatrin Kombëtar

By | July 29, 2019

Meta replikon me ambasadorin e BE-së, Soreca

By | July 3, 2019

Meta thërret në takim krerët e partive të vogla

By | April 26, 2019

Djegia e mandateve – Ambasadorja e SHBA dhe ai i BE-së takim në zyrën e Ramës

By | February 18, 2019

Sesilia Plasari Open Letter to Luigi Soreca, The New EU ambassador

By | October 1, 2018

Sesilia Plasari i dërgon Letër të hapur ambasadorit të ri të BE-së, Luigi Soreca

By | October 1, 2018

Largohet edhe Vlahutin. Kush është italiani Soreca që e zëvendëson

By | May 25, 2018