VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti i Republikës

Meta: Bashkë me Teatrin Kombëtar ra çdo iluzion për ekzistencën e shtetit të së drejtës në Shqipëri

By | May 20, 2020

“Ulem në gjunjë vetëm para flamurit dhe popullit kuq e zi”, Meta citon Kushtetutën: Sovraniteti i përket vetëm shqiptarëve

By | March 2, 2020

Besëlidhja Kuqezi e 2 marsit barrikadë e grushtit të shtetit dhe regjimit autokratiko- diktatorial të Edi Rames – Nga AZGAN HAKLAJ

By | February 27, 2020

Meta thërret në takim Bashën: Si do ta shpartalloj grushtin e shtetit

By | February 18, 2020

Përkujtohet 21 vjetori i vrasjes së Azem Hajdarit, mesazhi i Metës te memoriali

By | September 12, 2019

Legjenda Fatmir Frashëri, Meta kujton ndeshjen me Ajax

By | July 20, 2019

Fuga denoncon skandalin: Projektligj për Akademinë e Shkencave me 22 punonjës administrate, as në kohën e monizmit nuk ndodhte

By | July 17, 2019

Albumi i Piktorit – AVNI DELVINA: Grafikë nga cikli “Mos u nxefni o çuna” ME QETËSI DHE DASHURI !

By | June 11, 2019

Pas vendimit të Metës, çfarë ndodh me zgjedhjet? Ish kreu i KQZ jep sqarime

By | June 8, 2019

Ish-presidenti Bamir Topi prezanton librin “Nocturn” (video)

By | May 11, 2019

Fotot – Meta viziton aeroplanmbajtësen ‘Abraham Lincoln’ në Adriatik

By | May 1, 2019

Arkivi: LETËR E HAPUR PRESIDENTIT TË REPUBLIKËS BUJAR NISHANI JO AMBASADOR NË ZVICËR BIRIT TË XHELIL GJONIT, NJËRIT PREJ PERSEKUTORËVE TË DIKTATURËS Nga ELIDA BUÇPAPAJ

By | April 20, 2019

Presidenti Meta sapo publikon listën e abuzimeve me projektin e Unazës së Re, 8 institucione shkelën Kushtetutën

By | February 3, 2019

Thaçi dekretoi ligjet për transformimin e FSK-së

By | December 28, 2018

Ja si vëllai i ish Presidentit të Republikës Bujar Nishanit e ktheu mensën e studentëve në sallë bastesh në Qytetin Studenti

By | December 15, 2018

Presidenti i Republikës Bujar Nishani: Pa opozitën nuk do të votoj më 18 qershor!

By | May 2, 2017

La Stampa e merr në mbrojtje Visar Zhitin, ndërsa Nishanin e quan një ish-kapter të regjimit që i ka frikë intelektualët

By | February 21, 2017

Presidenti Nishani shpreh ngushëllimet për humbjen e Andrea Stefanit

By | December 4, 2016

Ja emrat: Presidenti Nishani dekoron 67 ballistë që i masakroi Mehmet Shehu

By | October 24, 2016

Thaçi shkon para shtatores së Adem Jasharit në Tiranë, por pritet me protesta (fotot)

By | October 4, 2016

Nishani përuron në Bruklin shtatoren e Shën Terezës

By | September 26, 2016

(Fotoreportazh) PRESIDENTI NISHANI DEKORON INDIVIDE NE DIASPORE Nga Dalip Greca

By | September 26, 2016

Letra e plotë: Hajdari nxjerr të palarat e Llallës tek Nishani

By | July 23, 2016