VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Donald Lu

21-22 korrik 2016 – Vasili kujton “puthjen” Lu-Vlahutin: Si humbi drejtësia që kishim (foto)

By | July 21, 2019

Dade: “Çfarë më tha Donald Lu për arrestimin e Berishës”

By | January 15, 2019

Albumi i Piktorit – Avni Delvina: Grafikë nga cikli “Mirënjohja e popullit shqiptar”

By | September 15, 2018

Akuza e fortë nga The Washington Times: Antibesnikët e Trumpit, si e mbështeti Ramën ish-ambasadori Lu

By | August 23, 2018

KPK konfirmoi në detyrë gjyqtarin që liroi Arben Frrokun, PD nxjerr deklaratat e Donald Lu(video)

By | August 1, 2018

Party e lamtumirës, dhënë nga Romana Vlahutin dhe Donald Lu në Rolling Hills

By | July 6, 2018

Ambasadori Lu: Po ndjek me vëmendje akuzat ndaj Xhafës

By | June 7, 2018

Opozita i kërkon dorëheqjen, Xhafaj lëviz me makinën e Donald Lusë

By | June 7, 2018

Vendimi për lirimin e Tahirit, reagon sërish Donald Lu

By | May 28, 2018

Jahti i Josip Titos shndërrohet në muze, për të do të investohen mbi 5,4 milionë euro

By | May 27, 2018

Merret vendimi: Lu ik nga Shqipëria, ja ku caktohet ambasador

By | May 25, 2018

Foto – Opozita kërkon largimin e Xhafajt, Donald Lu dhe Basha shfaqen bashkë

By | May 19, 2018

Lu: Po shqyrtojmë pretendimet e ngritura për çështjen e vëllait të ministrit Xhafaj

By | May 11, 2018

Ambasadori Lu: Nuk iki pa vënë drejtësi në Shqipëri

By | May 6, 2018

Një ditë pasi Tahiri dorëzoi mandatin, ambasadori Lu del me deklaratë

By | May 4, 2018

Lu: Politikanët dikur ishin të paprekshëm, nuk habitem që tani kanë frikë

By | May 1, 2018

Ambasadori Lu e akuzoi si të korruptuar, ja si i përgjigjet Adriatik Llalla

By | April 14, 2018

Letra e plotë e Llallës në Kongresin e SHBA: Ja pse më kërkoi Lu të arrestoja Metën

By | April 12, 2018

Zbardhet takimi i Lusë në zyrën e Metës

By | April 12, 2018

Thirrja e Lu: Zgjidhni problemin e “fëmijëve të rrugës”, jam gati të jap paratë e mia

By | April 12, 2018

Donald Lu i kërkoi Llallës të arrestojë Metën? Reagon ambasadori

By | April 12, 2018

Deklaron Donald Lu: Ka prova ndaj ish-ministrit Saimir Tahiri

By | April 6, 2018

Donald Lu: Nuk ofrojmë financim për Sorosin

By | April 5, 2018

Deklarata “bombë” e Donald Lusë: Disa drejtues të votuar në Shqipëri shitën vajza të pafajshme, duhet të arrestohen

By | March 30, 2018