VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vrasjet politike

Carl Bildt e quan bombë lajmin për aktakuzat ndaj Thaçit e Veselit

By | June 24, 2020

Deputeti me karrocë: Shpejt do ta takoj Kryeministrin, do t’i kërkojë zbardhjen e vrasjeve politike

By | March 1, 2020

Ftesat e Speciales, pasojat dhe iluzionet! – Nga Florim Zeqa

By | October 24, 2019

Rivarrimi i padinjitetshëm i kolonelit, produkt i matrapazëve politikë të LDK-së! – Nga Florim Zeqa

By | September 24, 2018

Geci: Thaçi ka dhënë urdhër për vrasjen e Ahmet Krasniqit, do të takohemi në Speciale

By | September 21, 2018

Të gjitha akuzat e bëra nga Shkumbin Mehmeti për vrasjet e pasluftës (Videot)

By | January 12, 2018

JEP DORËHEQJE, KADRI VESELI! – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | November 4, 2017

Heshtja kriminale ndaj sulmit terrorist me bombë kundër gazetës Bota Sot – Nga Elida Buçpapaj

By | July 30, 2017

Thaçi-LDK-së: Vrasjet politike, mos të shfrytëzohen vetëm për fushatë zgjedhore (Video)

By | March 31, 2017

Presidenti Thaçi i kërkon LDK-së të mos manipulojë me vrasjet e pasluftës, por t’i zbulojë ato

By | March 25, 2017

Mejreme Azemi: Nëse na ka mbetur pak krenari për luften tonë duhet të veprojmë për zbardhjen e vrasjeve politike

By | October 26, 2016

Vrasja tronditëse e Zemajt, policia për orë të tëra heshti! – Nga Skënder MULLIQI

By | April 20, 2016

(Video) Anton Çuni rrëfen se çka i tha Thaçi për ndriçimin e vrasjeve politike

By | March 1, 2016

Anton Quni: Vrasjet politike i ka bërë SHIK-u i Kadri Veselit

By | January 4, 2016

Me hetimin e Fondit ‘Vendlindja Thërret’ dhe ‘Fondit të Qeverisë së Kosovës’ zbardhen vrasjet politike – Nga Saim Tahiraj

By | November 11, 2015