VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kërcënime

Kurti nga gazeta gjermane u çon mesazh Grenellit dhe Trumpit

By | March 6, 2020

Basha flet për përgjimet dhe nxjerr emrat: Krimi i siguroi Ramës 15 mandate

By | October 25, 2018

Vlora Çitaku: Po kërcënohem nga serbët, por nuk kam frikë

By | May 19, 2018

JEP DORËHEQJE, KADRI VESELI! – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | November 4, 2017

Gazeta austriake DerStandard: “Romana Vlahutin dhe familja e saj kanë marrë kërcënime, për shkak të rolit në reformën në drejtësi”

By | February 22, 2017

Kërcënime me bomba në Moskë, evakuohen tri stacione hekurudhore

By | December 26, 2016

Human Rights Watch: Gazetarët si armiq të shtetit në Ballkanin Perëndimor

By | December 3, 2016

Vuçiçi: Jam i kërcënuar nga snajperi më i mirë në rajon

By | November 23, 2016

Reagime zinxhir: Arjan Çani reagon ndaj shkrimit të Blendi Manes

By | July 4, 2016

‘Shullazi’ – Lubonja: Berisha kriminelët i përdorte, Rama i bën miq e shokë

By | April 22, 2016

Gazetarët në Kosovë përballen me ‘kërcënime dhe presione’

By | April 13, 2016

Liban, nga duart e trafikantëve shpëtohen 75 gra

By | April 1, 2016

Isis kërcënon e kërkon kokën e gjeneralit Haftar: “Libia toka e xhihadit dhe emigracionit”

By | August 24, 2015