VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Qazim Jakupi

Thaçit i ndërpritet fjalimi, e pyesin për eliminimin e Ahmet Krasniqit (video)

By | September 21, 2018

Çka shkroi Haradinaj në Librin e Zisë për Ahmet Krasniqin dhe Qazim Jakupin?

By | September 21, 2018

Geci: Thaçi ka dhënë urdhër për vrasjen e Ahmet Krasniqit, do të takohemi në Speciale

By | September 21, 2018