VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jeton Lleshi

Gjykata Federale e Zvicrës hedh poshtë ankesën e Jeton Lleshit, terroristit që dërgoi bombë në redaksinë e Bota Sot më 2001

By | November 28, 2018

I nderuar Bardhyl Mahmuti, ja përse i dal në mbrojtje Enver Robellit! – Nga Elida Buçpapaj

By | October 15, 2017

Nuk vritet njeriu edhe në rastin kur shpërndan gënjeshtra – Nga Bardhyl Mahmuti

By | October 15, 2017

Pse nuk solidarizohet politika shqiptare me vendimin e Gjykatēs Federale të Zvicrës për dënimin e kriminelit Jeton Lleshi? – Nga Elida Buçpapaj

By | October 13, 2017

Kush çon në një redaksi gazete bomba me vra gazetarë, është vrasës dhe kriminel! Po ju si mendoni? – Nga Elida Buçpapaj

By | October 12, 2017

Jeton Lleshi po gjykohet, radhën do ta kenë urdhërdhënësit

By | August 17, 2017

Heshtja kriminale ndaj sulmit terrorist me bombë kundër gazetës Bota Sot – Nga Elida Buçpapaj

By | July 30, 2017