VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gani Geci

Vëllai i Gani Gecit e godet fuqishëm Isa Mustafën, e quan ministër të RRAHMAN MORINËS

By | January 12, 2020

Vrasjet, detajet e padëgjuara nga lufta, takimi i Ibrahim Rugovës me Adem Jasharin, vijnë rrëfimet e Gecit dhe Lushtakut

By | September 24, 2019

Ish-deputeti: Jam në rrezik, ndiqem nga makina me targa shqiptare

By | March 18, 2019

EDHE DIÇKA PËR KOMUNIKATËN NR.59. VETËM PËR FAJËSINË KËRKOHET FALJE – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | February 24, 2019

Thaçi i kërkon falje Gani Gecit për komunikatën nr. 59 të UÇK’së (video)

By | February 13, 2019

Gani Geci u kërkon LPKsë t’ia gjejnë një foto të Adem Jasharit me emblemë të UÇKsë (viedo)

By | January 19, 2019

Behxhet Krasniqi: Gjykata Speciale po merret me zbardhjen e vrasjes së Ahmet Krasniqit

By | September 23, 2018

Geci: Thaçi ka dhënë urdhër për vrasjen e Ahmet Krasniqit, do të takohemi në Speciale

By | September 21, 2018

Lista e zezë e qytetarëve të Kosovës, të cilët e kanë të ndaluar të hyjnë në Maqedoni

By | March 11, 2018

Prokuroria kërkon dënim maksimal për Gani Gecin

By | July 4, 2017

Kërcënon Geci: Do t’i publikoj të gjitha faktet, nëse votat manipulohen

By | May 24, 2017

Gani Geci: Pushtetarët që erdhën nga lufta, më të poshtër se Azem Vllasi e Kaqusha Jashari

By | March 15, 2017

Ish prokurorja Vahide Badivuku dënohet me 3 vjet burg

By | April 5, 2016

Gani Geci: Ja emrat e atyre që u vranë pas shpine

By | March 4, 2016