VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kuvend

Kosova rrezikon të humbasë rreth 300 milionë euro

By | May 22, 2020

Artan Fuga: Pse shpërndarja e Parlamentit është në të mirë edhe të Partisë Socialiste

By | September 11, 2019

“Mezi pres të kthehem”, Presidenca konfirmon: Meta në Kuvend në 09:59

By | September 6, 2019

Votohet Projektligji për Ministrinë e Mbrojtjes

By | December 14, 2018

PARLAMENTI … DHE NJË VAJTIM I VJETËR! – Poezi nga Mustafë Rugova, Hollandë

By | June 6, 2018

JEP DORËHEQJE, KADRI VESELI! – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | November 4, 2017

Presheva nuk ka luks të shkojë në zgjedhje çdo vjetë! – Nga Refik HASANI

By | August 31, 2017

Vështrim Kuvendi i Kosovës , arenë gladioatorësh dhe sehirxhinjve politikë?! – Nga Skënder MULLIQI

By | October 29, 2016

Bushati takohet me Kryetarin e Kuvendit të Madh Popullor të Turqisë Ismail Kahraman

By | October 26, 2016

Debat në Kuvend për 21 Janarin, replikat Berisha- Braçe-Patozi-Topalli (Video)

By | January 21, 2016

Batuta – CEZ, Rama në Kuvend: I kemi kërkuar FBI-së ta hetojë. Ilir Meta ta zgjidhë vetë me drejtësinë

By | October 8, 2015