VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Saim Tahiraj

KURBETÇARËT NË ZVICËR SHPALLIN AKSIONIN PËR TË NDIHMUAR BOTIMIN E LIBRIT ME 1300 FAQE ME FOTO E DËSHMI: ATA U VRANË- LANË PAS VETI HISTORINË- NGA MASAKRA E GJAKOVËES DHE BURGU I DUBRAVËS.

By | August 27, 2019

Shoqata humanitare “Salih Çekaj” në Zvicër, në zemrat e çdo shqiptari – Fotoreportazh nga Florim Zeqa

By | November 21, 2018

NJË PËRGJEGJE PËR MIKUN TIM VESEL XHAFERI NË FAQE TË LIBRIT-FACEBOOK 2018-11-20 – Nga ABAS FEJZULLAHI

By | November 20, 2018

SHHK “Sali Çekaj”, tetë vjet përkushtim për të harruarit nga shteti! – Nga Florim Zeqa

By | February 6, 2018

LDK-ja po bashkëqeveris me ata të cilët i likuiduan si dikur Ozna famëkeqe – Nga Saim Tahiraj

By | December 23, 2015

Krizën politike dhe shkatërrimin e shtetit po e bëjnë ata të cilët do të kan punë më Gjykatën Speciale – Nga Saim Tahiraj

By | December 7, 2015

Me hetimin e Fondit ‘Vendlindja Thërret’ dhe ‘Fondit të Qeverisë së Kosovës’ zbardhen vrasjet politike – Nga Saim Tahiraj

By | November 11, 2015

Reagim i kryesisë së Degës së LDK-së në Zvicër ndaj deklaratave të Haki Latifit 16/10/2015

By | October 16, 2015

Agjentët e SHIK-ut me Isa Mustafën po e shkatërrojnë LDK-në Nga Saim Tahiraj

By | October 16, 2015

CVP e vetmja parti ne Zvicër që bashkëpunon për integrime me shqiptaro-zviceranët – Nga Saim Tahiraj, Nënkryetari i Degës së LDK Zvicër

By | September 30, 2015

Katër partitë politike PDK, AAK, VV, NISMA janë produkt i një brumi – Nga Saim Tahiraj

By | September 23, 2015