VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ibrahim Kelmendi

Flet Ibrahim Kelmendi pas vrasjes së vëllait – Tregon se në kë dyshon

By | March 5, 2020

Express: Krejt çka dihet rreth vrasjes së Qerim Kelmendit

By | February 27, 2020

Qerim Kelmendi, Ish-pjesëtari i UÇK dhe vëllai i Ibrahim Kelmendit gjendet i vrarë dhe i karbonizuar, në Zahaq të Pejës

By | February 27, 2020

Ibrahim Kelmendi i shkruan Hagës: Hetojeni Hashim Thaçin për arrestimin dhe zhdukjen e Behadin Hallaqit

By | October 21, 2019

Jo – Reagimeve dekonstruktive / Po – Debatit konstruktiv – Nga Ibrahim Kelmendi (video)

By | July 16, 2019

IBRAHIM KELMENDI, ARGAT I SERBISË, DIZINFORMON SHQIPTARËT – Opinion nga Xhafer LECI

By | November 22, 2018

A ËSHTË IBRAHIM KELMENDI MËSUES I HASHIM THAÇIT?! – Opinion nga Xhafer LECI

By | September 22, 2018

Reagim – Ibrahim Kelmendi që u akuzua si organizator i vrasjeve të pasluftës, flet për Thaçin, Halitin…

By | January 13, 2018

Shkumbin Mehmeti ka akuzuar vëllezërit Qerim dhe Ibrahim Kelmendi për organizim të shumë vrasjeve të pasluftës në Kosovë

By | January 12, 2018

Të gjitha akuzat e bëra nga Shkumbin Mehmeti për vrasjet e pasluftës (Videot)

By | January 12, 2018

Akuza tronditëse nga Ibrahim Kelmendi: Ibush Kllokoçi u vra me urdhër të Azem Sylës!

By | May 21, 2016

Insajder: Bizneset e krijuara me milionat e luftës së UÇK-së

By | March 28, 2016

Ibrahim Kelmendi: Treshja Thaçi-Haliti-Syla grabiti milionat e UÇK-së

By | January 23, 2016