VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tahir Zemaj

Vjosa Osmani: Vrasësit e Tahir Zemajt, Hasan Zemajt e Enis Zemajt janë ende të lirë

By | January 4, 2020

Më 4 janar 2003 u vra kolonel Tahir Zemaj, kryekomandanti i Forcave të Armatosura të Republikës së Kosovës

By | January 4, 2020

Kolonel Zemajt i takon lavdia dhe krenaria kombëtare… – Nga Skënder MULLIQI

By | January 3, 2020

AKADEMI PËRKUJTIMORE PËR PRESIDENTIN RUGOVA, TAHIR ZEMAJ, SMAJL HAHDARAJ – Fotoreportazh nga GAZMEND DASHI dhe IDRIZ ZEQIRAJ

By | February 4, 2019

(Video) Intervista – Kryeministri Haradinaj flet për Tahir Zemajn: E mbështeta, i dhashë telefonin tim satelitor!

By | January 7, 2019

Dekorimi selektiv nga Presidenti Thaçi nuk i bën nder Kosovës as vetë atij! – Nga HYSEN ARAPI

By | February 20, 2018

Në 14 vjetorin e vrasjes së paralajmëruar të kolonel Tahir Zemajt – Nga Skënder MULLIQI

By | January 3, 2017

Vrasja tronditëse e Zemajt, policia për orë të tëra heshti! – Nga Skënder MULLIQI

By | April 20, 2016

Armend, ne e dimë pse ishe në Kuvend – Nga Skënder Buçpapaj

By | February 28, 2016