VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SHIK

BUTAKËT E LDK-SË DUAN STATUS QUON – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | April 26, 2019

TË QENUNIT NË SHIK – KRENARI APO TURPËSI?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 14, 2019

HASHIM THAÇI MISTERIOZ DHE VIKTIMAT E TIJ PËR NE HAGË?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | December 3, 2018

PSE PO HEZITON LDK PËR HETIMIN E SHIK-ut – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 29, 2018

Largimi i të infiltruarve, shpëtim për LDK-në – Nga Florim Zeqa

By | February 10, 2018

LDK-ja E SHANTAZHUAR, E BLLOKUAR NGA SHIK-u – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | November 9, 2017

JEP DORËHEQJE, KADRI VESELI! – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | November 4, 2017

Ndodh edhe kjo: PRESIDENTI E THËRRET POPULLIN NË PROTESTA! – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | October 24, 2017

Sigurimsat të gjithë të Punësuar nga Qeveria… Ja Emrat… Nga Tanush Kaso

By | August 25, 2017

IMPONIMI I KRYEKRIMIT, IDIOTËSI KRIMINALE – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | August 20, 2017

BANDITËT E PAN DHE BISNESMENËT E LAA, S’KANË PARIME – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | August 14, 2017

Pse heshtin Presidenca, AAK-ja dhe Asociacioni i Gazetarëve për arrestimin e atentatorit me granatë ruse ndaj gazetës “Bota sot”

By | July 29, 2017

Ku e marrin forcën krerët kriminelë të PDK-së dhe të AAK-së, për të sfiduar miqtë tanë ndërkombëtarë?! – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | June 4, 2017

VLORË ’97: FJALËT E FUNDIT TË LEKË QOKUT – Nga KOSTANDIN KOLIQI

By | February 28, 2017

HESHTJA E BLERIM KUQIT – MBROJTJE TERRORIT TË SHIK-ut – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | October 1, 2016

Pasardhësi – Nga Faton MEHMETI

By | May 13, 2016

Bashkim Gazidede: Fatos Klosi ka vrarë dy kryetarë të Shërbimit Informativ, kryetarin e Vlorës dhe Lushnjës – Lidhjet e mia me Berishën, dosjet, terrorizmi, piramidat dhe akuzat ndaj pasardhësit të tij

By | May 13, 2016

Rasti i Marjan Frrokut – Sa lehtë shkoi në Amerikë krimineli e sa zor viktimat e kriminelit! Nga Elida Buçpapaj

By | March 18, 2016

SHIK-u, Xhavit Haliti e Azem Syla, me Raif Gashin e ‘Dilaverin’, të rrëfejnë për vrasjen e “Mërgimit” Nga Agim Vuniqi, Farmington Hills, MI

By | February 1, 2016

Anton Quni: Vrasjet politike i ka bërë SHIK-u i Kadri Veselit

By | January 4, 2016

Rama duhet t’i japë fund agonisë për Remzi Hoxhën Nga Ardian Hoxha

By | October 27, 2015

Pas intervistës me Milaim Zekën – Fatos Klosi të përgjigjet për vrasjet e Azem Hajdarit dhe Ahmet Krasniqit – Nga Elida Buçpapaj

By | October 21, 2015

Agjentët e SHIK-ut me Isa Mustafën po e shkatërrojnë LDK-në Nga Saim Tahiraj

By | October 16, 2015

E MAJTA E KOSOVËS E SABOTOI LUFTËN – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | July 17, 2015