VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: FLORIM ZEQA

Pingpongu i ofertave djallëzore! – Nga Florim Zeqa

By | January 16, 2020

Si ta nxjerrim vendin nga kthetrat e uzurpatorëve!? – Nga Florim Zeqa

By | January 3, 2020

2019-ta, vit i iluzioneve për ndryshim! – Nga Florim Zeqa

By | December 30, 2019

E dogji Vjosen, po i vë flakën LDK-së për postin e presidentit! – Nga Florim Zeqa

By | December 27, 2019

Vjosa Osmani, forcë e ndryshimit apo hambar i grumbullimit të votave!? – Nga Florim Zeqa

By | December 19, 2019

Një herë u vjen vera kah dera! – Nga Florim Zeqa

By | December 16, 2019

“Lidhja” rrënuese e LDK-së rugoviane! – Nga Florim Zeqa

By | December 10, 2019

Loja e Thaçit me KQZ-në dhe kushtëzimet e Isa Mustafës, skenar i koordinuar politik! – Nga Florim Zeqa

By | December 9, 2019

SHHK “Salih Çekaj” në Zvicër, shoqata më emblematike e mërgatës tonë – Nga Florim Zeqa

By | December 5, 2019

Odiseada e rinumërimit apo fasada e turpit e procesit zgjedhor! – Nga Florim Zeqa

By | November 17, 2019

Heqja e vijave të kuqe, kusht për qeverisjen e Kurtit!! – Nga Florim Zeqa

By | November 14, 2019

Rasti historik i Albin Kurtit! – Nga Florim Zeqa

By | November 10, 2019

Ftesat e Speciales, pasojat dhe iluzionet! – Nga Florim Zeqa

By | October 24, 2019

Rinumërimi i votave, deformim i procesit zgjedhor! – Nga Florim Zeqa

By | October 19, 2019

Fitorja e vonuar e Albin Kurtit, fitore e “Pirros” për Kosovën! – Nga Florim Zeqa

By | October 12, 2019

Jo heshtje, meditim për votim! – Nga Florim Zeqa

By | October 5, 2019

Bastioni i LDK-së ju dha mbështetje të fuqishme kandidatëve për deputetë – Nga Florim Zeqa

By | October 2, 2019

Vota për Isuf Berishën, votë për ndryshim dhe zhvillim – Nga Florim Zeqa

By | September 28, 2019

Ja pse duhet votuar Fetah Rudi, dëshmori i gjallë numër 95 në listën e LDK-së! – Nga Florim Zeqa

By | September 25, 2019

Oshëtima e uraganit të LDK-së ua ka futur frikën partive rivale! – Nga Florim Zeqa

By | September 21, 2019

Zgjedhjet e 6 tetorit, mes manipulimit dhe zhgënjimeve të mëdha! – Nga Florim Zeqa

By | September 14, 2019

Kandidatët e pasur të një populli të varfër! – Nga Florim Zeqa

By | September 7, 2019

Rasti i humbur për ndryshim! – Nga Florim Zeqa

By | September 1, 2019