VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shkarkimi

(Dokumenta) Ja çfarë kishte deklaruar Nekibe Kelmendi pas shkarkimit nga posti i Ministres së Drejtësisë

By | March 26, 2020

Gjyqi ndaj Presidentit Donald Trump vazhdon të martën

By | January 17, 2020

Media amerikane dhe zhurma për shkarkimin e Presidentit Trump

By | December 16, 2019

SHBA: Kandidatët demokratë mbështesin ‘shkarkimin’ e presidentit Trump

By | October 16, 2019

SHBA, historiku i procedurave për shkarkimin e një presidenti

By | September 28, 2019

Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin, ja kur do të merret në pyetje Presidenti

By | September 3, 2019

Socialistët kërkojnë shkarkimin e Malajt nga Këshilli i Bankës së Shqipërisë

By | July 16, 2019

Strategjia e Partisë Socialiste kundër Presidentit të Republikës

By | June 11, 2019

Tri akuzat e renda dhe poshteruese qe u leshuan mbi Xhafen! Nga Sali Berisha

By | October 29, 2018

Dossier: Si e shkarkoi Presidenti Bujar Nishani Gjeneral Sandër Lleshin, dhe si Gjeneral Sandër Lleshi fiton gjyqin

By | October 27, 2018

Trumpi dhe mundësia për shkarkimin e tij nga Kongresi

By | August 24, 2018

Lajmi i fundit – Rama firmos shkarkimin e Manjanit, propozon Vasilin ministër Drejtësie

By | January 30, 2017

Letër e Hapur Edi Ramës Zoti kryeministër shkarkojeni Ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli Nga Elida BUÇPAPAJ

By | December 14, 2015

Presidenti i Republikës Bujar Nishani kërkon shkarkimin e Adriatik Llallës: Ka dështuar në luftën kundër korrupsionit

By | October 20, 2015