VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nekibe Kelmendi

(Dokumenta) Ja çfarë kishte deklaruar Nekibe Kelmendi pas shkarkimit nga posti i Ministres së Drejtësisë

By | March 26, 2020

Para seancës për rrëzimin e qeverisë, Kosovare Kelmendi, vajza e Bajram e Nekibe Kelmendit u drejtohet deputetëve me letër

By | March 25, 2020

Natasha Kandiç rrëfen luftën: I kam parë vetë krimet serbe

By | April 2, 2019

Më 19 qershor 2011 u nda nga jeta Nekibe Kelmendi, ish-ministre e Drejtësisë në Republikën e Kosovës, deputete e Kuvendit të Kosovës

By | June 19, 2017

Rrëfimi i Nekibe Kelmendit, avokate: Ekzekutimi i Bajramit dhe djemve ndodhi pas mesnate

By | June 21, 2016

Homazh për Dardaneshën e Lirisë, Nekibe Kelmendin – Nga KËZE KOZETA ZYLO*

By | June 21, 2016

Lule për ty, motër Nekibe Kelmendi – Nga RITA SALIU*

By | June 21, 2016

NEKIBE KELMENDI, HEROINË E KOHËS SË VET – Nga SONJA BISERKO*

By | June 21, 2016

Bajram, Kastriot dhe Kushtrim Kelmendi – Çmimi i Lirisë – Jeta dhe Dashuria – Nga Don LUSH GJERGJI

By | March 26, 2016

Si u vra Avokat Bajram Kelmendi dhe djemte e tij – Dokumentet zyrtare

By | December 11, 2015