VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Prokurori i Përgjithshëm

Prokurori i Përgjithshëm Sessions, nën presion të dyfishtë

By | July 25, 2017

Deklarata e fortë e Llallës: Puçistët e Erdoganit fshihen në Shqipëri

By | May 23, 2017

Presidenti i zgjedhur shqyrton kandidatë për poste të larta

By | November 18, 2016

(Video) A u kërcënua Llalla? Ja çfarë tha prokurorja në Opinion

By | September 27, 2016

Dokument: Reforma i heq përgjimet nga duart e Kryeprokurorit

By | August 14, 2016

Reforma në Drejtësi: Prokuroria Speciale, jashtë çdo kompetence të Llallës

By | August 9, 2016

Letra e plotë: Hajdari nxjerr të palarat e Llallës tek Nishani

By | July 23, 2016

Tiranë: Prokurori Shkëlqim Hajdari shpjegon dorëheqjen

By | June 13, 2016

Ish- ministri i Brendshëm Flamur Noka pranon se pati ofertë për të qenë agjent i UDB-së (dokument)

By | May 25, 2016

Dekriminalizimi – prokuroria kërkon informacion për Elvis Roshin

By | May 10, 2016

Goditja ndaj Llallës: SHBA s’i dha vizë prokurorit në delegacion me të

By | March 31, 2016

Ngjela: Frika nga hetimi,Meta dhe Berisha nuk e duan reformën në drejtësi,presidenti pengon, prokurori i përgjithshëm i blerë

By | January 14, 2016

Ngjela – ambasadorit Lu: Në komunizëm krimi i suksesshëm është quajtur virtyt

By | November 20, 2015

Presidenti i Republikës Bujar Nishani kërkon shkarkimin e Adriatik Llallës: Ka dështuar në luftën kundër korrupsionit

By | October 20, 2015

ZVICËR – HETIMET NDAJ FIFA-s ZGJEROJNË DYSHIMET

By | July 12, 2015