VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Adriatik Llalla

Një det droge çdo natë nga Shqipëria në bregdetin italian: Mafia në Shqipëri ka krijuar një Narko Shtet, një Meksikë e Re me tentakula në jetën politike dhe sociale

By | June 12, 2020

Sekuestro pasurive të Llallës

By | July 23, 2018

Zëri i Amerikës: ndërsa mbylli këtë kapitull, zoti Llalla ka ende llogari të hapura më drejtësinë shqiptare

By | June 11, 2018

Adriatik Llalla i shpëton vettingut (video)

By | June 11, 2018

Avokati i Llallës: Ish-kryeprokurori iku me vendim të Kuvendit, ja pse nuk mund të vijojë vetingu

By | May 31, 2018

Adriatik Llalla nuk mund të marrë pjesë në seancën dëgjimore – ja ku ndodhet

By | May 31, 2018

Artur Zheji: Adriatik Llalla do ta “groposë” Ramën me dosjet që ka ndaj tij, do ta paguajë shtrenjtë që e ngacmoi dhe i prishi qetësinë

By | May 16, 2018

Seanca kundër Adriatik Llallës, ish-kryeprokurori nuk merr pjesë. Avokati: Kam 2 javë pa e takuar

By | May 16, 2018

“Adriatik Llalla do të arrestohet shumë shpejt, ish-kryeprokurori jashtë Shqipërisë”

By | May 13, 2018

Gjendet prokurori që do të përdoret për të zbatuar urdhërin politik për arrestimin e Llallës

By | May 11, 2018

Brenda javës së ardhshme arrestohen Tahiri dhe Llalla, urdhëri Rama-Lu për Prokurorinë

By | May 11, 2018

Manjani: “Nëse me arrestimin e Llallës hapen negociatat, atëherë me prangosjen e Ramës hyjmë në BE”

By | April 15, 2018

“Arrestoni Berishën e Metën”, Çani: Kam burime që Llalla ka regjistruar bisedat me Lu e Vlahutin

By | April 13, 2018

Letra e plotë e Llallës në Kongresin e SHBA: Ja pse më kërkoi Lu të arrestoja Metën

By | April 12, 2018

Letra e ish prokurorit Adriatik Llallës në Kongres: Ambasadori Lu më kërkoi arrestimin e Metës!

By | April 12, 2018

Donald Lu i kërkoi Llallës të arrestojë Metën? Reagon ambasadori

By | April 12, 2018

Si u bë milioner ish-kryeprokurori Llalla, transaksionet me të dënuarin për vrasje, biznesmenin dhe instruktorin e hipizmit

By | April 6, 2018

Vettingu ndez motorët, DW: Llalla po hetohet për pastrim parash në përmasa të mëdha

By | March 25, 2018

Adriatik Llalla përjashtohet nga drejtësia për 15 vjet

By | March 8, 2018

Sekretari i Shtetit Rex Tillerson miratoi ndalimin e hyrjes në SHBA të ish Prokurorit të Përgjithshëm të Shqipërisë Adriatik Llalla

By | February 15, 2018

Adriatik Llallës dhe familjes së tij i ndalohet hyrja në Shtetet e Bashkuara

By | February 15, 2018

Ikja e turpshme e një Kryeprokurori… – Nga PËRPARIM KABO

By | February 13, 2018

Lu flet për Llallën: Dorëheqja e shpëton nga vetingu, por jo nga përgjegjësitë penale

By | February 12, 2018

Llalla: Nuk dua të jem pjesë e Drejtësisë

By | February 11, 2018