VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fatmir Xhafaj

Gjyqtari i Apelit Alaudin Malaj letër KLD-së: Më kërcënon banda kriminale e Fatmir Xhafajt

By | December 19, 2019

Deputeti Xhafaj: Oficerët e Policisë Gjyqësore janë sekserë të prokurorëve

By | April 5, 2019

Tri akuzat e renda dhe poshteruese qe u leshuan mbi Xhafen! Nga Sali Berisha

By | October 29, 2018

Dorëheqja e Xhafës – Basha: Fillimi i shkërmoqjes së bashkëqeverisjes me krimin

By | October 27, 2018

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka dhënë dorëheqjen, Gjeneral Sandër Lleshi do të sjellë energji pozitive

By | October 27, 2018

“Mora një pako të mirë”, “Nuk kam kthim prapa”, PD zbardh përgjimet e Alizotit

By | October 15, 2018

“Fredi Alizoti sajesë, aktori i Ramës”, PD publikon përgjimet e reja

By | October 14, 2018

Sjellja e Qeverisë me rastet ‘Babalja’ e ‘Xhisela’, si po rrëshqasim drejt shtetit mafioz – Nga MARK MARKU

By | October 11, 2018

Ekspertiza, anglezët s’japin zgjidhje për audiopërgjimin

By | October 9, 2018

Audiopërgjimi i vëllait të Xhafajt, i arrestuari Alizoti: Do merrnim 200 mijë euro

By | October 9, 2018

Vëllai i Xhafajt, 2 arreste për audiopërgjimin

By | October 6, 2018

“Vetëvrasjet” në Gardën e Republikës si “eleminime dëshmitarësh” inkriminojnë krerët e shtetit Nga Elida Buçpapaj

By | October 4, 2018

Vret veten gardisti gjatë orarit të shërbimit, ja kush është

By | October 2, 2018

Rikthehet Babalja, opozita kallëzon Ramën në Prokurori

By | July 11, 2018

Siguria kombëtare e vendit kërkon largimin e menjëhershëm të Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj! Nga Elida Buçpapaj

By | July 6, 2018

Për dijeni Znj.Kathleen A. Kavalec, Ambasadore e SHBA & Znj Federica Mogherini, BE Siguria kombëtare kërkon largimin e menjëhershëm të Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj! Nga Elida Buçpapaj

By | July 5, 2018

Kamerat e Gardës prej një muaji nuk funksionojnë – Artan Hoxha befason me deklaratat e tij

By | July 2, 2018

Vdekja e shoferit të Xhafajt, një natë më parë kishte festuar. Del dhe ekspertiza mjeko-ligjore

By | July 1, 2018

PD reagon për shoferin e Xhafajt: Vrasje mafioze, Ministria e Brendshme e fshehu

By | June 30, 2018

Vetëvrasja e shoferit, reagon ministri Fatmir Xhafaj: I shokuar

By | June 30, 2018

Audio-përgjimi – Prokuroria nis më në fund hetim pasuror për Agron Xhafajn, dërgohen shkresa në të gjitha bankat

By | June 17, 2018

Ambasadori Lu: Po ndjek me vëmendje akuzat ndaj Xhafës

By | June 7, 2018

Opozita i kërkon dorëheqjen, Xhafaj lëviz me makinën e Donald Lusë

By | June 7, 2018

“U onjsh në b*** budalla” Zbulohet AUDIO “përgjimi” i Edi Ramës me gazetarin (video)

By | June 6, 2018