VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mimi Kodheli

Mimi Kodheli i përgjigjet Tahirit për shkresën për fikjen e radarëve: Si qëndron e vërteta

By | September 10, 2019

Dritan Demiraj: “Talenti” Valdrin dhe Mimi! – Kush është ish-ministrja që promovoi Valdrin Pjetrin

By | August 15, 2019

Taulant Muka: Edhe Ministrja Mimi Kodheli e ka vjedhur doktoraturën e saj

By | December 10, 2018

Mimi Kodheli: Tarifa për Rrugën e Kombit duhet të jetë zero…

By | April 9, 2018

Mungon opozita, por plas sherri brenda maxhorancës. Majko përplas karrigen e ik nga votimi

By | April 5, 2018

Thellohet skandali me radarët në det, Demiraj i shkruante Kodhelit: Sinjali u fik qëllimisht gjatë operacionit anti-drogë (video)

By | September 10, 2017

Kodheli shtron iftar për besimtarët myslimanë të Forcave të Armatosura

By | June 8, 2017

Kontingjenti ushtarak i Shqipërisë niset drejt Afganistanit

By | May 30, 2017

Ministrja Kodheli priti në aeroport senatorin amerikan McCain

By | April 14, 2017

Akuzat për Gërdecin, shpërthen Berisha: Ndrikulla e mbrojtjes, famozja Mimi Striptiza

By | March 19, 2017

Zamira Durda, përballë Fatmir Mediut dhe Mimi Kodhelit: Ja kë bëj fajtor!

By | March 15, 2017

Ushtria shqiptare në luftën kundër ISIS-it

By | February 27, 2017

Mediat serbe: Kroatët dhe shqiptarët, të bashkuar kundër serbëve

By | February 16, 2017

Shqipëria e Kroacia letër NATO-s: Të ndalen kërcënimet e Serbisë ndaj Kosovës!

By | February 15, 2017

Marrëveshja: Shqipëria dhe Kosova do veprojnë bashkë kundër çdo provokimi nacionalist

By | February 13, 2017

Mimi Kodheli i përgjigjet homologut dhe mediave greke për sulmet e fundit dhe flet për koalicionin PS-LSI dhe

By | December 9, 2016

Ja kush qëndron prapa sulmeve greke ndaj Mimi Kodhelit

By | December 8, 2016

Gazeta greke: Mimi Kodheli ka punuar si balerinë në klube nate

By | December 8, 2016

Shqipëria nis kontigjentin e pestë në Afganistan

By | December 5, 2016

Nga SHBA 250 automjete të blinduara ushtrisë shqiptare

By | November 22, 2016

NATO do të ketë bazë ushtarake në Bizë të Martaneshit

By | September 30, 2016

Mimi Kodheli: Armët kimike u demontuan në Bari, askush nuk protestoi atje

By | September 29, 2016

Kodheli: NATO të hapë një faqe të re dialogu e partneriteti me Kosovën

By | May 29, 2016

(Video) Mimi Kodheli: Në Shqipëri do të ngrihet një Qendër Ekselente e NATO

By | May 13, 2016