VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Saimir Tahiri

Moisi Habilaj dënohet me 15 vite burgim (video)

By | June 20, 2019

Përgjimet e BILD/ ’Mos e rruj k*rin për ato‘, Saimir Tahiri flet me Shefin e Policisë: Nuk na ha trapi ne për ata. Aga: Jam ushtari yt

By | June 19, 2019

“Mos harro t’i bësh të fala kushos që u dënua me 15 vjet”- Dritan Zagani shkruan për Saimir Tahirin: Kam pritur 5 vjet për ‘dhuratën’

By | June 19, 2019

Arratiset në Itali bashkëpunëtori i bandës së Habilajve, personi që implikonte ish Ministrin Saimir Tahiri

By | May 29, 2019

Trupa gjykuese për Saimir Tahirin, reagon Dritan Zagani: Gjyqtarja që më la në burg në shkelje të ligjit, do vendosë për ish-ministrin

By | April 3, 2019

Gjyqi ndaj Saimir Tahirit, caktohet trupa gjykuese

By | April 3, 2019

Tahiri mesazh Ramës me “kurban”: Ishte vetëm vendimi im pse nuk shkova në Kongresin e PS

By | March 27, 2019

Gjykata vendos të mos pushojë çështjen ndaj Saimir Tahirit

By | March 26, 2019

Dorëzohet në gjykatë dosja për Saimir Tahirin, prokuroria 50 fashikuj kundër ish-ministrit

By | March 11, 2019

Përgjime dhe prova të reja nga Italia, Mali i Zi e Greqia, zbardhen katër akuzat për Tahirin

By | March 1, 2019

Tahiri njihet me akuzat: Prokurori e komanduar politikisht, Ati, Biri, Shpirti i Shenjtë…

By | February 28, 2019

Tahiri në gjyq për trafik droge dhe grup të strukturuar kriminal

By | February 27, 2019

Dëshmia e re, italiani: Habilaj më tha se mbrohej nga një person i rëndësishëm në Shqipëri, bleu bizhuteri në…

By | December 21, 2018

Ambasada e SHBA: Presim hetim të plotë për Saimir Tahirin

By | November 20, 2018

Meta: Saimir Tahiri – delinkuent që mbyti Europën me drogë

By | November 2, 2018

PD reagon pas deklaratës së Tahirit, e quan baxhellë dhe flet për ‘çarçafë të gjakosur’ të virgjërisë

By | November 1, 2018

DOKUMENT – Prokuroria e Katanias mbyll hetimet për ish-ministrin Tahiri

By | October 29, 2018

Tri akuzat e renda dhe poshteruese qe u leshuan mbi Xhafen! Nga Sali Berisha

By | October 29, 2018

Dokumenti – Saimir Tahiri rihap “Zërin e Popullit”, aktiviteti i ri i ish-ministrit

By | October 27, 2018

Dorëheqja e Fatmir Xhafës, flet Saimir Tahiri

By | October 27, 2018

Verifikoi në TIMS lëvizjet e Saimir Tahirit, gjykata i jep të drejtë ish-shefi të antidrogës

By | October 22, 2018

Dosja e Saimir Tahirit – Ja çfarë u vendos sot për hetimin e ish-ministrit të Brendshëm

By | October 15, 2018

Drejt gjykimit ose pushimit “çështja Tahiri”

By | October 13, 2018

Berisha: Saimir Tahiri është rrahur para 1 jave se përmendi mesazhin e koduar

By | October 4, 2018